Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар шкільних бібліотекарів

09.04.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

04.04.2013 р. на базі Люботинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 6 відбувся теоретично - практичний семінар шкільних бібліотекарів за темою: „Популяризація бібліотечно – бібліографічних знань та формування творчої особистості учнів різних вікових категорій".

Мета семінару – забезпечити формування духовного розвитку і саморозвитку особистості учнів засобами літератури та різними джерелами інформації на бібліотечних заходах. Показати спільну роботу шкільної бібліотеки з вчителями – предметниками щодо формування творчої особистості учня.

Практичний блок було розпочато о 09-45, бібліотекар Жох В.М. презентувала доповідь з комп’ютерною презентацію за темою: „Популяризація бібліотечно - бібліографічних знань та формування творчої особистості учнів різних вікових категорій". Презентація була ґрунтовною, послідовною, повністю відповідала заявленій темі. Основна увага приділялась основним напрямкам та формам роботи, за якими працює бібліотека.

Практична частина семінару розпочалась згідно плану о 10-10,  бібліотекар Жох В.М. провела бібліотечний урок для учнів 5-7 кл. "Книга у нашому житті". Мета заходу – забезпечити формування духовного розвитку і саморозвитку особистості дитини за допомогою книги, прищеплювати любов і повагу до неї. Обладнання до уроку - книжкова виставка, приладдя для малювання, фільм про бібліотеку. Учні підготували розповідь про свої улюблені книги та створили власну книгу з побажаннями, якою вони бачать сучасну бібліотеку. Досить вдало було підібрано музичний супровід уроку.

О 10- 45 згідно плану проведення семінару бібліотекар Жох В.М. та вчителі української мови та літератури Гаркавенко Т.П. провели позакласний захід – відверту розмову зі старшокласниками за темою "Тебе я втратити не хочу, хоч ти не мій…" (Кохання в житті Л.Українки) для учнів 10-11 кл. Мета заходу – ознайомити учнів з найкращими зразками української інтимної лірики, вдосконалювати навички виразного читання. Обладнання до заходу – портрет Л.Українки, фотографії з її життя періоду 1897-1901 рр., виставка творів Л.Українки, мультимедійна презентація, виставка учнівських малюнків на тему "Кохання вічне й молоде". Під час проведення заходу учні 10-11 кл. декламували поезію Л.Українки, інсценували сторінки її життя періоду 1897-1901 рр. Захід супроводжувався світлинами Л.Українки, її родини, друзів, С.Мержинського, що сприяло візуальному сприйняттю проведеного заходу.  

Після закінчення семінару керівник ММО шкільних бібліотекарів Пигуль К.І. підвела підсумки семінару. Учасники семінару відзначили те, що учні старших класів взяли активну участь у підготовці та проведенні семінару; також було відмічено високий рівень створення комп'ютерних презентацій, доречно дібраний матеріал.

Членами ММО шкільних бібліотекарів вирішено, що семінар проведено на високому  рівні.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 921 Повернутись