Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міська виставка – ярмарок педагогічних ідей та технологій за темою "Формування ключових компетентностей учнів на основі інноваційних освітніх технологій"

21.01.2013 | Розмістив: В.В. Дуванський

      15 січня 2013 р. з метою визначення пріоритетних напрямів розвитку освіти в місті, презентації сучасних науково-методичних розробок, новітніх моделей управління навчальними закладами, інноваційних та інформаційних технологій навчання, а також ознайомлення широкої громадськості з досягненнями освіти в місті, популяризації ефективного педагогічного досвіду в освітньому просторі міста на базі Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості відбулась міська виставка – ярмарок педагогічних ідей та технологій за темою "Формування ключових компетентностей учнів на основі інноваційних освітніх технологій".

Всього на експертизу від навчальних закладів було подано 57 робіт. Серед позитивних проявів цьогорічної міської виставки-презентації слід відмітити факт розширення напрямків участі педагогічними працівниками у запропонованих розділах заходу. Так, МБДЮТ, який щорічно презентувався тільки за розділом «Позашкільна освіта», представив роботи за напрямком «Дошкільна освіта»: таким чином були продемонстровано напрацювання педагогів в роботі із старшими дошкільниками, які виховуються в гуртках закладу. Позитивні напрацювання у підвищенні педагогічної компетентності вихователів ДНЗ були представлені вихователем-методистом ДНЗ №1 Поповою О.О. за напрямкам «Управління освітою» (розділ «Методична робота з педагогічними кадрами») – раніше дошкільний заклад представляв роботи тільки за розділом «Дошкільна освіта». Новий напрямок участі у виставці-презентації представлено Люботинською ЗОШ №4 – «Практична психологія та соціальна робота». Стало вже традиційним подання вчителями початкових класів робіт за напрямком «Виховна робота»: цьогорічна виставка не стала виключенням – педагоги представили роботи за розділом «Упровадження «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів» (авторська робота) та «Виховний потенціал уроку» (у складі колективу авторів).

Із 57 робіт-експонатів від педагогічних працівників навчальних закладів міста 41 збірка отримала схвальні відгуки експертних комісій та рекомендовані для участі в обласній виставці-презентації.

 

                                                                    Сіренко С.М., завідуюча ММК

Переглядів: 1628 Повернутись