Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Ювілей Міського Будинку дитячої та юнацької творчості

03.01.2013 | Розмістив: Ю. Стрілець

21 грудня 2012 р. у приміщенні Люботинського залізничного ліцею відбулася Новорічна вистава, організована педагогічним колективом і вихованцями БДЮТ. Новорічне свято в цьому році для БДЮТ співпало з двадцятирічним ювілеєм. На святі були присутні гості: міський голова Теличко Володимир Олексійович, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Лазоренко Світлана Іванівна, начальник міського центру соціальних служб для молоді Микитенко Марина Юріївна, начальник Люботинського відділу освіти Стрілець Валерій Васильович, голова Люботинської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Бутенко Наталія Олексіївна, директори шкіл та представники Люботинського міського відділу культури.

Міський голова Теличко В.О. нагородив грамотами Люботинського виконавчого комітету Люботинської міської ради директора Будинку дитячої та юнацької творчості Мазуренка Л.В.,керівника гуртка Горбунову В.А. та педагогічний колектив, а також відзначив подяками керівників гуртків Дон Г.В., Походенко Л.О., Левченко С.М. Голова міської організації профспілки Бутенко Н.О. та начальник міського відділу освіти Стрілець В.В. вручили цінний подарунок та грамоту методисту Будинку дитячої та юнацької творчості Ольховській Л.О.

Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вдячний спонсорам свята: Романченку Андрію Михайловичу, Лазуренку Леоніду Івановичу, Нечипоренку Сергію Олександровичу за матеріальну допомогу у придбанні солодощів юним учасникам концерту.

Переглядів: 1106 Повернутись