Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов

23.11.2012 | Розмістив: В.В. Дуванський

19.11.2012 р. відбувся теоретично-практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: "Використання інтерактивних форм і методів навчання на уроках англійської мови", який проходив на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста. Мета семінару – ознайомити вчителів міста з досвідом навчального закладу щодо використання інтерактивних форм навчання з метою зацікавленості учнів та включення їх у процес навчання; показати впровадження інтерактивних форм навчання в розвиток пізнавальної діяльності учнів та вплив інноваційних технологій на підвищення якості освіти з англійської мови.  

Теоретичну частину семінару розпочала вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ № 4 Черевань С.В., яка представила комп’ютерну презентацію за темою: „Використання інтерактивних форм і методів навчання на уроках англійської мови”.

Практична частина семінару розпочалась уроком англійської мови у 4 класі, який проводила вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ № 4 Черевань С.В. за темою: „My house. My flat. Furniture". Мета уроку: розвивати навички говоріння, читання, аудіювання; повторити лексику з вивченої теми; навчати висловлювати свої думки англійською мовою; практикувати вживання структур there is/ are, I can. Тип уроку - урок застосування знань, умінь і навичок. Обладнання до уроку – комп’ютерна презентація,  наочність для рольової гри, картки з теми "Furniture", наочність з теми "House". На уроці було використано такі форми роботи: фронтальна, групова, парна, індивідуальна. Методи та прийоми, використані на уроці – "навчаючи – вчусь", "Мікрофон", "Мозковий штурм". Учні показали своє вміння будувати прості речення, робити висновки, перекладати основну лексику з теми. В основному більшість учнів орієнтуються в темі уроку, вміють складати речення, вміють скласти елементарну розповідь з відповідної теми. 

Згідно плану семінару о 10-55 розпочався позакласний захід для учнів 9-11 класів за темою "Our future is in our hands", який підготувала вчитель англійської мови Репецька Г.В. Мета заходу – розвиток комунікативних навиків учнів; формування глобального підходу до проблеми здоров'я підлітків; формування навиків соціального спілкування; розвиток творчого та критичного мислення. Учні розповіли про шкідливі звички  англійською мовою, використовуючи комп’ютерну презентацію. Також старшокласники  показали своє вміння розуміти та будувати діалогічне та монологічне мовлення, декламувати вірші англійською мовою.

Після закінчення семінару керівник ММО вчителів іноземної мови Курчик О.П. підвела підсумки семінару. Членами ММО вчителів іноземних мов вирішено, що семінар проведено на високому рівні.

Методист ММК Сітченко В.М.

Переглядів: 1373 Повернутись