Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практичний семінар вчителів світової літератури та російської мови

17.10.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

16.10.2012 р. на базі Люботинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 5 відбувся теоретично - практичний семінар вчителів світової літератури та російської мови за темою: „Використання комп’ютерних технологій на уроках світової літератури та в позаурочній діяльності”.

Семінар розпочався згідно плану проведення о 09.00. Мета семінару – ознайомити учасників семінару з можливостями використання інформаційно – комунікаційних технологій у позакласній роботі в умовах сучасної школи; ознайомити педагогів з досвідом роботи навчального закладу щодо впровадження спецкурсів зі світової літератури для формування стійкого інтересу до літератури для формування стійкого інтересу до літератури, набуття теоретичних знань і практичних умінь учнів.

Теоретичну частину семінару представив вчитель світової літератури Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Куценко С.І., яка підготувала комп’ютерну презентацію за темою: „Використання ІКТ на уроках світової літератури та в позаурочній діяльності”. Доповідь була ґрунтовною, змістовною. Основна увага приділялась головним дидактичним функціям, що мають бути реалізовані за допомогою комп’ютерних технологій; елементам інтерактивного навчання.

Практична частина семінару розпочалась о 09.55 уроком світової літератури у 3 класі (курс за вибором), який проводив вчитель світової літератури Люботинської ЗОШ № 5 Будькова М.В. за темою: „У світі казок. Літературна казка".

Урок було побудовано у формі командної гри. Гра супроводжувалась мультимедійною презентацією, яка включала в себе ілюстративний матеріал, бліц- запитання для учнів, інтерактивну гру "Впізнай, з якої казки предмет". В цілому учні відповідали на належному рівні, засвоїли основні поняття, які вивчались на уроці.

Згідно плану семінару о 10-55 розпочався позакласний захід – літературна кав’ярня, для учнів 9-11 кл. "Если душа родилась крылатой", присвячена 120-річчю від дня народження М.І.Цвєтаєвої (підготували вчителі світової літератури Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Будькова М.В. та Говор М.В.). Захід супроводжувався мультимедійною презентацією. Учні зачитували самостійно підібраний матеріал із життя та творчості М.Цвєтаєвої та зачитували улюблені вірші. Дібраний матеріал був вдало змістовним, супроводжувався музичним оформленням та історичними світлинами.

Після закінчення семінару вчителям світової літератури та російської мови було роздано анкети щодо визначення рівня проведення семінару. Керівник ММО вчителів світової літератури та російської мови Обадіна А.М. оголосила результати анкетування учасників семінару. Членами ММО вчителів світової літератури та російської мови вирішено, що семінар проведено на достатньому рівні.

Методист ЛММК Сітченко В.М. 

Переглядів: 1494 Повернутись