Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Всеукраїнські учнівські інтернет-олімпіади з базових дисциплін

18.07.2012 | Розмістив: В.В. Стрілець

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади з базових дисциплін (математика, фізика, хімія, біологія, географія, економіка,  російська мова  та література) у 2012 році.

Олімпіади проводяться у два етапи в такі терміни:

І ( заочний) етап -  перший тур - 01 червня-15 липня 2012 року;

       другий тур - 15 липня – 01 вересня 2012 року;

ІІ  (очний) етап -  грудень  2012 року.

Умови участі та завдання Всеукраїнських учнівських Інтернет–олімпіад знаходяться на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (www.osvitaodessa.org).

Відповіді на завдання надсилати на E-mail: odessa-inst@ukr.net

 

Положення

 про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки  і  російської мови та літератури

1. Загальні положення

1.1.  Всеукраїнські учнівські Інтернет - олімпіади з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови та літератури проводяться Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів спільно з управлінням освіти і науки Одеської облдержадміністрації під керівництвом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

1.2.  Підготовку та проведення змагань здійснює базовий оргкомітет, затверджений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

1.3.  Основною метою Інтернет - олімпіади є :

  • стимулювання творчого самовдосконалення дітей та молоді;
  • виявлення серед учнів загальноосвітніх шкіл України обдарованих дітей та залучення їх до Всеукраїнського олімпіадного руху;
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, прищеплення учнівській молоді навичок дослідницької роботи;
  • пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій;
  • підвищення  рівня фахової підготовки учнів;
  • виявлення, поширення і впровадження в навчально–виховний процес прогресивних форм і методів навчання, стимулювання інтересу учнів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями.

1.4.  В олімпіадах беруть участь учні загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладів України незалежно від форми власності навчального закладу. Обов’язковою умовою участі є доступ до електронної пошти або повний доступ до мережі Інтернет.

1.5.  За бажанням учасник має право брати участь у І та ІІ (заочних) турах олімпіади, але до очного туру допускається лише той, хто правильно відповів не менше, як на 50% запропонованих завдань та набрав прохідну кількість балів встановлену журі.

1.6.  Учасники мають право брати участь у змаганнях для учнів класу старшого від класу навчання в школі. Кожен з учасників змагань повинен виконувати всі завдання самостійно.

  1. 2.        Проведення Інтернет - олімпіади.

2.1. Інтернет - олімпіади проводяться щороку у II етапи.

Перший (заочний) етап Всеукраїнських учнівських Інтернет – олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, російської мови та літератури складається з двох турів, що проходять з червня по вересень місяць поточного року:

I тур – 01 червеня – 15 липня;

II тур – 16 липня – 01 вересня.

2.2. Завдання обох турів заочних етапів змагань розміщуються на сайті базового оргкомітету олімпіад ООІУВ : www// osvitaodessa.org

Учасники олімпіад протягом вказаного терміну надсилають свої роботи для перевірки журі на адресу оргкомітету: odessa-inst@ukr.net

Кожному учаснику Інтернет - олімпіади дозволяється надсилати не більше одного розв’язку кожної задачі, які необхідно відправляти електронною поштою на адресу оргкомітету до закінчення встановленого терміну.

Роботи, які надіслані після цього терміну, не розглядаються.

2.3. Розв’язки завдань олімпіад повинні бути оформлені відповідно до умов, визначених базовим оргкомітетом,  що дає можливість надсилати їх електронною поштою.

2.4. Для зручності передачі інформації допускається використання архіватора ZIP.

2.5 Рецензії на роботи учасників Інтернет - олімпіади журі не надсилає.

2.6 Другий (очний) етап змагань проходить у  грудні місяці поточного року.

2.7. Учні, які в I-II турах заочного етапу набрали прохідну кількість балів, а також учасники попередньої олімпіади, які посіли І місця, запрошуються до участі в очному етапі  Інтернет - олімпіади.

3. Нагородження учасників Інтернет - олімпіади

3.1. Переможцями Інтернет - олімпіади вважаються учні, які набрали найбільшу кількість балів в очному турі.

3.2. Переможці нагороджуються дипломами I- III  ступенів і можуть бути відзначені спеціальними призами і подарунками.

3.3.Переможці Інтернет - олімпіади можуть бути запрошеними до участі у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з відповідного предмета.

4. Фінансування  Інтернет – олімпіади.

       Витрати на проведення Всеукраїнських учнівських  Інтернет – олімпіад  здійснюються  за кошти Державного бюджету України, кошти установ, які проводять  змагання  та відряджають учасників, а також за рахунок  фізичних осіб, підприємств,  організацій, фондів та інших добровільних внесків тощо.

Переглядів: 2032 Повернутись