Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Мітинг в Старому Люботині

10.05.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

9 травня 2012 року традиційно колективом учнів і учителів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 був проведений урочистий мітинг, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На святі були присутні жителі Старого Люботина, ветерани Великої Вітчизняної війни Томах Григорій Петрович і Солостіянов Анатолій Васильович, які отримали привітання від колективу школи, привітання і подарунки від депутата Люботинської міської ради Нечипоренка Сергія Олександровича. Під час мітингу звучали проникні слова подяки всім, хто визволив країну від німецько-фашистських загарбників, пісні у виконанні Стьопіної Анни, учениці 11 класу, Луценко Марини, учениці 4 класу, учителів школи Будькової М.В. та Чурілова Є.В.

Незамінними атрибутами свята завжди є почесний військовий караул учнів школи біля братської могили, покладання гірлянди слави, виготовленої старшокласниками, квітів і вінків від жителів мікрорайону. Вперше за останні роки всім присутнім на мітингу були представлені найкращі роботи конкурсу малюнків учнів школи до Дня Перемоги, переможцями якого у двох вікових групах стали Леухіна Анастасія, учениця 1 класу, Ляшенко Вероніка, учениця 3 класу, Іванченко Діана, учениця 2 класу, Кучмін Олександр і Кучмін Сергій, учні 5 класу, Віннік Лариса, учениця 10 класу.

Переможці конкурсу малюнків також отримали подарунки від депутата Люботинської міської ради Нечипоренка Сергія Олександровича. Прикрасила подію також колона військової техніки, організована воїнами – афганцями і депутатами Люботинської міської ради Черняковим С.М., Маліком В.Г.,  що пройшла  вулицею Полтавський шлях і взяла участь у мітингу.

Пахомова Н.М., директор школи

Переглядів: 1085 Повернутись