Архів за 2023 рік
Архів за 2022 рік
Архів за 2021 рік
Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Висока мінна небезпека на Харківщині! Знання і дотримання правил безпеки – життєвонеобхідні!

23.10.2023 | Розмістив: С.В. Ковтун

Минулого тижня в області сталося 2 випадки підривів цивільних на вибухонебезпечних предметах, які забрали життя 1-ї людини та 1-ну покалічили.

16 жовтня стався вибух вибухонебезпечного предмета на території приватного домоволодіння у м. Ізюм. Постраждав 72-річний чоловік. Він отримав міно-вибухову травму ступні та був госпіталізований до лікарні.

17 жовтня в Ізюмському районі 52-річний чоловік загинув внаслідок підриву на вибухонебезпечному предметі. Подія сталася у полі час проведення польових робіт поблизу с. Піски-Радьківські Борівської громади. Підірвався трактор МТЗ. Тракторист, чоловік 1971 року народження, загинув на місці.

З початку деокупації на Харківщині від вибухів ВНП загинуло 48 людей та 187 травмовано.

У зв’язку із високою мінною небезпекою, Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян із закликом бути максимально обережними та не нехтувати правилами безпеки! 

Залишені ворогом міни можуть призвести до трагічних наслідків, особливо для мешканців деокупованих територій.

Аби вберегли своє життя і здоров’я, дотримуйтесь наступних правил:

  • Уникайте невідомих місць: не вирушайте у невідомі ліси, поля або райони, де відбувались інтенсивні бойові дії чи котрі були під окупацією – вони є сильно заміновані.
  • Будьте обережні при будівництві: якщо ви збираєтесь будувати щось або здійснювати інші господарські роботи на своїх ділянках в деокупованих районах, зробіть заявку піротехнікам і дочекайтесь поки здійснять перевірку.
  • Навчайте своїх дітей правилам мінної безпеки: розповідайте про ризики та небезпеки, пов'язані з мінами, та навчіть їх, як уникати небезпеки.
  • Якщо ви помітили будь-який підозрілий предмет, не торкайтесь його і негайно повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами "101", "102" або "112".

Переглядів: 2666 Повернутись