Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар вчителів інформатики

07.05.2012 | Розмістив: В.В. Стрілець

27 квітня у гімназії пройшов практичний семінар учителів інформатики міста з теми "Розвиток творчих здібностей та обдарувань учнів, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики та в позаурочнийковтуном час".

Мета семінару: ознайомити учасників семінару з теоретичними основами та практичним досвідом учителів інформатики гімназії щодо формування загальнонавчальних навичок та умінь учнів, із прийомами розвитку творчих здібностей та обдарувань учнів на уроках інформатики та в позаурочний час; показати застосування проектних технологій при вивченні інформатики; навчити вчителів інформатики створювати тести засобом MyTestX та впроваджувати тестові технології під час організації навчально-виховного процесу.

У рамках семінару вчителів інформатики міста було ознайомлено з досвідом роботи вчителів гімназії з даної теми, вчителем інформатики гімназії Ковтуном С.В. було проведено майстер-клас з теми «Впровадження комп'ютерних тестових технологій для оцінки знань на уроках інформатики», під час уроку у 9-А класі учні захищали проектні роботи з тем: "2012 рік - рік спорту та здорового способу життя", "Історія розвитку обчислювальної техніки", "Комп'ютери XXI століття", "Світ WWW.Україна", "Нанотехнології та мікроелектроніка". Семінар було проведено на достатньому науково-методичному рівні.

Переглядів: 1189 Повернутись