Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи за темою: "Розвиток соціальних компетенцій учнівської молоді шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та роботи учнівського самоврядування"

20.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК 19 квітня 2012року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся теоретично-практичний семінар заступників директорів з виховної роботи за темою: "Розвиток соціальних компетенцій учнівської молоді шляхом впровадження активних форм виховної діяльності та роботи учнівського самоврядування".

Метою семінару було ознайомлення заступників директорів з виховної роботи з системою роботи педагогічного колективу щодо впровадження активних форм виховної діяльності та організацію учнівського самоврядування. Досвід роботи педагогічного колективу з даного питання висвітлила у своїй доповіді заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Шульженко В.О.

Учасники семінару мали змогу познайомитися з діяльністю учнівського самоврядування школи, до складу якого входять дитяча організація «Країна Барвінкова» (1-4 класи), учнівська організація «Едельвейс» (5-8 класи) та орган учнівського самоврядування «САМ» (9-11 класи).

Урочистим та зворушливим для дітей 1-4 класів та їх батьків стала святкова лінійка-звіт «Посвята в барвінчата», яку разом з дітьми підготували вчителі початкових класів. Лідери учнівської організації «Едельвейс», учні 5-8 класів представили «Портфоліо класу», в яких презентували цікаву та різноманітну життєдіяльність своїх класних колективів. Змістовний диспут-тренінг «Проблеми батьків та дітей у сучасному суспільстві» провела педагог-організатор Малік О.І. Учні 9-11 класів показали уміння висловлювати свою думку, аналізувати, вирішувати проблеми взаємодії з батьками.

Під час підведення підсумків семінару заступники директорів з виховної роботи висловили свої думки та побажання щодо проведених форм виховної діяльності та зазначили, що семінар проведено на достатньому науково-методичному рівні.

Сіренко С.М., завідуюча міським методичним кабінетом.

Переглядів: 1511 Повернутись