Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар вчителів хімії "Підвищення якості знань учнів з хімії через впровадження технології інтерактивного навчання в навчально-виховний процес"

21.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК 20 квітня 2012 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся теоретично-практичний семінар вчителів хімії за темою: "Підвищення якості знань учнів з хімії через впровадження технології інтерактивного навчання в навчально-виховний процес".

Метою семінару було висвітлення впливу інтерактивних технологій на підвищення якості процесу навчання на уроках хімії та в позаурочний час.

Теоретична частина семінару представлена пролонгованою доповіддю вчителів хімії Ситюк Н.М. та Мельник Т.В., які розкрили ефективність використання інтерактивних технологій на уроках хімії.

Урок хімії у 11 класі з теми «Різноманіття і взаємозв'язок органічних речовин. Хімія і здоров'я людини» провела вчитель Ситюк Н.М. Під час уроку вчителем використано групові, колективні форми організації діяльності учнів на уроці, нтерактивні, проектні, ІКТ-технології.

Цікаво та змістовно вчителем Мельник Т.В. проведено інтелектуальну гру для учнів 8-9 класів «Цікава хімія», під час якої учні показали знання теоретичного матеріалу та вміння використовувати його на практиці.

Керівник міського методичного об'єднання вчителів хімії Котляр З.В., яка входить до складу творчої групи з розробки нової програми з хімії для учнів 7-9 класів, запросила вчителів до обговорення проекту Програми, розміщеного на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Учасники семінару відзначили науковість та високий рівень проведення семінару.

Сіренко С.М., завідуюча ММК.

Переглядів: 1471 Повернутись