Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Відбувся теоретично-практичний семінар "Роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу"

19.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Згідно річного плану ММК та Міського методичного об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу 18 квітня 2012 р. на базі загальноосвітньої школи №5 відбувся теоретично-практичний семінар "Роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу". Метою даного заходу було розкрити роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів художньо-естетичного циклу, ознайомити з досвідом роботи учителів музики та образотворчого мистецтва щодо активізації творчої діяльності учнів та при організації гурткової роботи, висвітлити шляхи підвищення творчої активності школярів.

Теоретична частина семінару була присвячена ознайомленню педагогів з досвідом роботи вчителів Мозгової Л.М.та Вакар Т. Л. щодо ролі особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках художньо-естетичного циклу.

Практична частина семінару була представлена уроком музичного мистецтва в 6 класі із використанням ІКТ за темою «Король вальсу», під час якої учні ознайомились з біографією та творчістю видатного композитора Іоганна Штрауса.

Позакласна робота була представлена заняттям гуртка "Бісероплетіння" на тему "Етнічні культури у бісероплетінні. Візерунки, орнаменти. Багатошарове плетіння".

В заключній частині семінару досвідом роботи поділились вчителі, що атестувалися Волошина Т. І. і Будьоний В. М.

Лампанченко К. В., методист ЛММК

Переглядів: 1598 Повернутись