Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

3.04.2012 р. відбувся теоретично - практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”

26.04.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

23.04.2012 р. відбувся  теоретично - практичний семінар вчителів іноземних мов за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”, який проходив на базі Люботинської ЗОШ І – ІІІ ст. № 3. На семінарі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста. Мета семінару – показати роль інтерактивних методів та форм розвитку комунікативних навичок учнів на уроках та в позаурочний час як одного із факторів підвищення продуктивності навчально – виховного процесу". Теоретичну частину семінару презентували вчителі англійської мови Люботинської ЗОШ № 3 Івченко Т.О. та Бондаренко М.А., які представили комп’ютерну презентацію за темою: „Розвиток комунікативних навичок учнів на уроках іноземної мови”. Основна увага в доповіді приділялась формуванню усної мовленнєвої компетенції учнів на різних етапах уроку. Також вчителі англійської мови більш детально зупинились на різних формах роботи:  індивідуальній, парній та груповій. Було детально обговорено використання проектної роботи з учнями. Підсумовуючи свій виступ, Івченко Т.О. та Бондаренко М.А. зазначили, що в результаті чітко спрямованої роботи щодо формування комунікативної компетентності, розвитку і підтримці інтересу до вивчення іноземної мови шляхом поєднання інтерактивних та ІК-технологій.

Практична частина семінару розпочалась о 09.40 уроком англійської мови у 7-А класі, який проводила вчитель англійської мови Люботинської ЗОШ № 3 Івченко Т.О. за темою: "Shop and shopping" (парна, групова, фронтальна робота, міні - проект). Мета уроку: розвивати пізнавальну та мовну активність учнів; розвивати моторну, зорову та слухову пам'ять; систематизувати знання учнів з теми "Shop and shopping"; навчати висловлювати свої думки англійською мовою. На уроці було використано роботу в групах та парах, учні показали своє вміння будувати діалоги та задавати питання, робити висновки, перекладати основну лексику з теми. В основному більшість учнів орієнтуються в темі уроку, вміють складати речення та діалог, вміють скласти елементарну розповідь, використовуючи основну лексику.  Під час уроку вчитель Івченко Т.О. вдало використовувала мультимедійну презентацію.

 Згідно плану семінару о 10-46 відбувся позакласний захід для учнів 3-5-х класів "Easter in Great Britaіn" з використанням мультимедійної презентації. Мета заходу: формування позитивної мотивації до вивчення іноземної мови; формування комунікативних здібностей учнів; розвиток творчих здібностей учнів; ознайомлення з історією та традиціями проведення свята Пасхи у Великобританії; підвищення інтересу до вивчення іноземної мови. Учні 3-5 кл. розповіли про особливості зустрічі свята Пасхи у Великобританії, ознайомили присутніх з традиціями англійського народу. Було вдало використано комп’ютерну презентацію та музичні відокліпи з теми виховного заходу.

 

Методист ММК                                           Сітченко В.М.

Переглядів: 1731 Повернутись