Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення міської педагогічної конференції

31.08.2022 | Розмістив: С.В. Ковтун

31 серпня 2022 року відбулася міська серпнева конференція на платформі  Zoom за темою: «Підготовка закладів освіти Люботинської міської територіальної громади до 2022/2023 нр. в умовах воєнного стану». На початку конференції пролунав гімн України, після чого учасники конференції вшанували пам’ять загиблих військових і цивільних, дорослих та дітей, які загинули внаслідок військової агресії росії хвилиною мовчання.

У роботі конференції взяли участь адміністрації закладів освіти, керівники територіальних методичних об’єднань. Також у режимі онлайн у роботі конференції взяли участь почесні гості: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович та начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування,  моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Управління Державної служби якості освіти у Харківській області Коваленко Вікторія Олександрівна.

Зі словами привітання до педагогів громади звернувся заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович. У своєму виступі Вячеслав Валерійович зазначив, що сфера освіти, які і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану після російського вторгнення, зазначив, що освітяни громади з перших годин війни активно включилися у свій «освітянський» фронт та у соціальну сферу. Також Рубан В.В. зауважив, що освіта є і буде пріоритетною галуззю в громаді та привітав освітян із початком навчального року та побажав творчих успіхів.

У своєму виступі начальник відділу освіти Стрілець Валерій Васильович зазначив, що з початком війни відділ освіти та керівники закладів освіти змушені були працювати у нових умовах та приймати нестандартні управлінські рішення. Було проаналізовано показники евакуйованих учнів та педпрацівників, прийом учнів до 1-х та 10-х класів, середню наповнюваність класів, досягнення учнів та педпрацівників за минулий 2021/2022 н.р. та інше.

Також Валерій Васильович наголосив, що відповідно до рішення Ради оборони Харківської області від 15.08.2022 року (протокол № 10) визначено доцільність запровадження з початку навчального року на території Харківської області дистанційної форми здобуття освіти у закладах освіти всіх рівнів та віх форм власності  протягом 2022/2023 н.р. на період дії воєнного стану. Освітній процес у дистанційному режимі запроваджується в закладах освіти на території ведення бойових дій, до такої території відноситься і Люботинська міська територіальна громада, хоча міська влада зробила все для того, щоб учні мали змогу навчатися в стінах рідної школи, підготувавши заклади освіти до нового навчального року.

Начальник відділу освіти подякував усім освітянам, хто працював і працює в складних умовах та організовує і забезпечує роботу закладів освіти, хто здійснював харчування ВПО та мешканців громади, хто брав участь у видачі гуманітарної допомоги, хто займається психологічною та освітянською підтримкою, зберігаючи права учасників освітнього процесу, а особливо дітей.

На завершення конференції учасникам було запропоновано перегляд відеоролика, підготовленого колективом естрадного мистецтва «НОН СТОП» Люботинського міського будинку дитячої т юнацької творчості.

Попереду багато роботи в надскладних умовах, але ми, освітяни, не маємо права зупинятися, бо всі разом наближаємось до Перемоги!

Переглядів: 792 Повернутись