Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

МОН оновить програми з більш ніж десяти предметів

09.06.2022 | Розмістив: С.В. Ковтун

В Україні оновлять шкільні програми з більш ніж десяти навчальних предметів та курсів.

Відповідний наказ про створення експертних робочих груп для роботи над програмами підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

Зокрема, оновлення змісту навчальних програм пов'язане з масовим вторгненням збройних сил рф і має відбутись у частині питань цивільного захисту, російської культури та історії.

Так, будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6–11 класів з предметів «Захист України», «Основи здоров'я», «Історія України», «Всесвітня історія», «Основи правознавства», «Географія», «Фізична культура», «Зарубіжна література».

Також оновлення чекає на програми курсу «Громадянська освіта» та інтегрованих курсів «Історія: Україна і світ», «Література» (російська та зарубіжна; молдовська та зарубіжна; польська та зарубіжна; румунська та зарубіжна; угорська та зарубіжна).

Окрім того, планується оновити програми з мов національних меншин (угорської, румунської, російської, польської, молдовської) та типові освітні програми для 1–4 класів.

Робочі групи мають до 15 червня 2022 року розробити проєкти змін до навчальних програм та подати їх на розгляд директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти.

Після розгляду директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти оновлені навчальні програми в установленому порядку мають бути подані на затвердження керівництву Міністерства освіти.

Переглядів: 591 Повернутись