Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Команда КВК "Форсаж" Люботинської ЗОШ № 4

02.04.2012 | Розмістив: Ю. Стрілець

Більше двадцяти років у Люботинській ЗОШ № 4 плідно працює шкільна студія КВК. Започаткували її випускники ХДУ ім. Горького Л.П.Бутенко і Ю.І.Найпак, які внесли в шкільні коридори дух рідної АЛЬМА – МАТЕР. Головним святом школи, в цей час, стали КВНівські ігри учнів та вчителів.

А перші великі успіхи і визнання прийшли до юних КВНщиків коли їх очолили люди рідкого художньо–естетичного таланту – Тетяна Іванівна Гончаренко і Лариса Миколаївна Мозгова. Шкільна команда вийшла на обласний рівень і з першого сезону там не загубилася. Прийшли призові місця та перший титул чемпіонів області. Випускники школи успішно грали в студентських командах різних вузів міста Харкова, а най успішний із них - Богдан Криницький, у складі "Харківських ментів" став чемпіоном СНД.

Останні три роки шкільна команда "Форсаж" виборола лідерські позиції обласної шкільної ліги КВК. Про це свідчать її результати:

  • Сезон 2010 року – перше місце;
  • Сезон 2011 року – друге місце;
  • Сезон 2012 року – знову чемпіони.

Творчий потенціал лідерів команди Саєнко Лілії та Давидова Сергія з 9-В, Задьорної Тетяни та Омеляненко Сергія з 10-А, Лежавської Влади та Бурди Миколи з 9-Б і безумовно капітана команди Прибилова Дениса 7-Б, помножений на високий професіоналізм Мозгової Л.М., Гончаренко Т.І., Колонтаєвської С.В., Ключко Я.П. та інших талановитих вчителів, дає гідні плоди.

Особливої поваги заслуговує той факт, що всі роки наставники команди працюють на громадських засадах і будь-якої матеріальної допомоги з боку міста команда не має.

Погорєлова Г.Є., заступник директора з НВР

Переглядів: 1219 Повернутись