Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар директорів

20.03.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

На базі гімназії було проведено практичний семінар директорів та заступників директорів з НВР шкіл м.Люботина з теми «Створення оптимальних умов у навчальній та виховній діяльності у гімназії для формування життєвої компетентності випускника».

Учасники семінару ознайомилися із досвідом роботи гімназії щодо формування життєвої компетентності випускника (доповідь-презентація директора гімназії К.А.Заяць), відвідали уроки, заняття спецкурсів і факультативів, на яких було впроваджено діяльнісний підхід до організації навчально-виховного процесу, побачили презентації портфоліо 4-б (класовод Хирна Г.М.) та 11-а (класний керівник Зінченко Н.М.) класів і випускників основної та старшої шкіл – Островерхової Тетяни (9-а клас) та Лутицької Вікторії (11-а клас).

Під час роботи семінару її учасники мали можливість ознайомитися із виставкою, на якій було представлено матеріали із досвіду роботи вчителів, організації роботи НТУ, науково-дослідні роботи учнів, друковані варіанти портфоліо учнів 4-б та 10-а класів, витвори декоративного і образотворчого мистецтва. Зустрічали гостей гімназії музичною композицією, яку підготували члени ТЕМПу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Давиденко В.Г. Рівень організації і проведення семінару – високий.

Переглядів: 1242 Повернутись