Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Cемінар вчителів російської мови та світової літератури за темою: "Використання технології розвитку критичного мислення на уроках світової літератури"

15.03.2012 | Розмістив: О.М. Рябуха

13.03.2012 р. на базі Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбувся семінар вчителів російської мови та світової літератури за темою: "Використання технології розвитку критичного мислення на уроках світової літератури". У теоретичній частині семінару було представлено доповідь - презентацію із досвіду роботи вчителя світової літератури Гаркавенко Т.П. "Використання технології розвитку критичного мислення на уроках світової літератури як засіб формування особистості учня". В презентації основна увага приділялась методам навчання в структурі уроку із застосуванням методик розвитку критичного мислення.

        Практична частина семінару була представлена уроком світової літератури у 9 кл., який провела вчитель світової літератури Гаркавенко Т.П.  на тему: "О.С. Пушкін. "Євгеній Онєгін". Головні герої роману (психологія, духовний світ). Під час уроку було вдало використано уривки з художнього фільму "Євгеній Онєгін" та опери П.І.Чайковського "Євгеній Онєгін".

         У другій частині практичного блоку учасникам семінару було представлено театралізоване ток-шоу на тему "Батьки і діти" (Взаємостосунки батьків і дітей у світовій літературі) для учнів 10-11 класів, якій підготувала вчитель світової літератури Гаркавенко Т.П. Учні інсценізували уривки з творів В.Шекспіра "Ромео і Джульєтта" та Л.М.Толстого "Війта та світ". Під час інтерактивного спілкування учні старших класів висловили свої думки щодо основних методів виховання дітей у родині.

         Учасниками ММО вчителів російської мови та світової літератури було визначено високий методичний рівень проведення семінару.

 

                                                                           Методист ММК Сітченко В.М.

 

 

 

Переглядів: 1786 Повернутись