Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення міської педагогічної конференції

30.08.2021 | Розмістив: С.В. Ковтун

 

Живе музикант у акордах, які на концерті зіграв,
Спортсмен видатний у рекордах,
хірург – в тих, кого врятував, 

Художник живе у картинах, живе астроном у зірках
А вчитель, він, мабуть, єдиний – у наших серцях і думках

 

30 серпня 2021 року в приміщенні Люботинського міського будинку культури відбулася міська серпнева конференція, у роботі якої взяли участь 160 освітян міста.

На конференції були присутні почесні гості: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович; виконуюча обов’язки начальника відділу культури, молоді та спорту Люботинської міської ради Лазоренко Світлана Іванівна; директор Люботинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Жмайлова Тетяна В’ячеславівна; заступник головного лікаря Люботинської міської лікарні Швайка Ольга Іванівна.

У цьому році педагогічне зібрання відбувається в знаменні дні, коли Україна відзначає 30-річчя своєї незалежності. Відеопривітання з Днем незалежності України присутнім надіслали вихованці Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості - колектив естрадного мистецтва «НОН-СТОП» (керівник Харченко О.П.).

Зі словами привітання до педагогів громади звернувся заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Рубан Вячеслав Валерійович. У своєму виступі Вячеслав Валерійович зазначив, що освіта є пріоритетною галуззю в громаді, тому зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти є і буде першочерговим завданням влади, привітав освітян із початком навчального року та побажав творчих успіхів.

За роки незалежності зростала, розвивалася, міцніла й освітня галузь нашої громади. Саме на здобутках освіти за 30 років зупинився у своїй доповіді «Організація освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році та пріоритетні завдання на новий навчальний рік в умовах трансформації національної системи освіти» начальник відділу освіти Стрілець Валерій Васильович. Він, зокрема зазначив, що за цей час впроваджувалися прогресивні реформи та освітні інновації: державні стандарти освіти, 12-бальна система оцінювання, зовнішнє незалежне оцінювання, інклюзивний простір, Нова українська школа. Минулий навчальний рік також був багатий на досягнення, зокрема за результатами ЗНО – 2021 Люботинська гімназія № 1 посіла 5 місце, а Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – 6 місце у рейтингу серед шкіл Харківської області. У цьому році учениця Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови.

Учасники конференції бурхливими оплесками привітали почесних освітян нашої громади: Хлистун Наталію Іванівну, яка має 40 років педагогічної діяльності в освітній галузі міста, працювала вчителем української мови та літератури, а цілих 20 років віддала самовідданій, наполегливій, сумлінній праці на методичній ниві відділу освіти; Сайко Тамару Петрівну, яка 45 років присвятила освітній галузі міста Люботина, з яких майже 30 років очолювала Люботинську загальноосвітню школу № 6; Пахомову Наталію Миколаївну, яка 35 років працює в педагогічному колективі Люботинської гімназії № 5, де пройшла значний педагогічний шлях: від посади вчителя, заступника директора з навчально-виховної роботи до посади директора.

У цьому навчальному році педагогічна громада гостинно прийняла до своїх лав молодих педагогів: вчителя біології та хімії Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гелу Владиславу Володимирівну та керівника вокального гуртка Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Медведєву Софію Валеріївну. Символічно, що з щирими словами та теплими побажаннями до молодих колег звернулася Хлистун Наталія Іванівна, яка упродовж багатьох років була незмінним керівником Школи молодого вчителя.

«У тому вся суть – не для себе прожити,
а когось хоч трішки навчити любити.

Побігти в ромашки по літньому полю.

Спасибі, Господь, за учительську долю»

Шановні колеги! З початком нового навчального року!

 

Начальник відділу освіти                                                                                                  Валерій СТРІЛЕЦЬ

Переглядів: 3143 Повернутись