Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення Фестивалю «Відкриті уроки футболу»

24.05.2021 | Розмістив: С.В. Ковтун

«Відкриті уроки футболу» - яскраво розмічене поле!

«Відкриті уроки футболу» - це радість забитого голу!

Фестиваль нас покликав сміятись, дружити!

Люботин наш любити! У злагоді жити!

 

24 травня 2021 року на стадіоні «Олімпієць» стартував Фестиваль «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools»), учасниками якого стали учні закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади. У заході взяло участь 12 команд по 8 учасників-учні 3-6-х класів. Фестиваль проходить у межах реалізації соціального проєкту «Відкриті уроки футболу», який здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей. Він відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності та конфліктів. 

На святі були присутні почесні гості: заступник міського голови Рубан Вячеслав Валерійович, начальник Харківського обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки, регіональний координатор Всеукраїнського проєкту «Відкриті уроки футболу» Кривенцова Олена Миколаївна, депутат міської ради Агеєва Ольга Олександрівна, начальник відділу освіти Стрілець Валерій Васильович, а також керівники закладів загальної середньої освіти, волонтери, діти та батьки.

Почесні гості звернулися до учасників Фестивалю з привітаннями та побажаннями спортивних досягнень, фізичного гарту та впевнених майбутніх перемог. Фестиваль розпочався з флешмобу, який провели вихованці зразкового художнього колективу сучасної хореографії «Монреаль» Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості, а волонтери залучили учасників до динамічної розминки. Гра відбувалася на двох полях, які було поділено на шість квадратів, у кожному з яких працював волонтер з асистентом. Учасники фестивалю взяли участь у різних конкурсах з елементами футболу, навчились новим вправам та навичкам. Окрім суто футбольних станцій, учасники «відкритих уроків» також поспілкувалися із працівниками поліції, які у відповідній станції провели цікаві бесіди з дітьми, розповіли про правила поведінки на дорозі, дали змогу дітям посидіти у поліцейській машині та сфотографуватися.

На завершення учасники заходу отримали спортивний інвентар та подарункові футболки з фірмовими логотипами.

Свято закінчилося врученням дипломів від організаторів Фестивалю та солодощів від міського голови Лазуренка Леоніда Івановича.

Дякуємо організаторам Фестивалю, волонтерам та учасникам за чудове спортивне свято!

 

Начальник відділу освіти В.В.Стрілець

Переглядів: 1925 Повернутись