Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Організатори міжнародного проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» висловлює щиру подяку Люботинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

11.05.2021 | Розмістив: С.В. Ковтун

     Три роки тривав міжнародний проєкт «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансувався Європейським Союзом, в якому брала участь Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

     Протягом останнього року реалізації проєкту були проведені заходи в основному у режимі онлайн. Головним надбанням проєкту за третій рік впровадження – проведений конкурс на отримання міні-грантів і створення та обладнання центрів гендерної освіти в 11 школах області. Протягом дії міні-проєктів у цих центрах   були проведені тренінги з учнівством, вчительством і батьківством,  організовано перегляд фільмів відповідної тематики і зустрічі з жінками «незвичних» професій.

     Також Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 виявила велику активність при проведенні онлайн-фестивалю «Рівність у науці очима дітей», який був присвячений Дню жінок і дівчат у науці. Протягом фестивалю були зроблені і продемонстровані  відеоролики, у заході взяли участь понад 30 старшокласників і старшокласниць школи.

     У цілому Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 виявила високу активність щодо участі у заходах проєкту, за що висловлюємо Вам велику подяку і сподівання на подальшу плідну співпрацю у наступних проєктах Центру гендерної культури.

менеджерка проєкту Тетяна Чернецька

Переглядів: 2869 Повернутись