Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Нарада керівників закладів освіти

02.02.2021 | Розмістив: С.В. Ковтун

02.02.2021 року у приміщенні Люботинського МНВК було проведено нараду керівників закладів освіти Люботинської міської територіальної громади. Начальник відділу освіти Валерій Стрілець ознайомив присутніх з порядком денним та довів до відома особливості проведення обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2021 році.

На нараду були запрошені в.о. начальника Люботинського міського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Оксана Вішинська та провідний фахівець Алла Глущенко, які ознайомили присутніх з вимогами законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) та гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти та інших питань стосовно організації харчування в закладах освіти. Також головний спеціаліст відділу освіти Світлана Книш доповіла про організацію харчування в закладах освіти.

Заступник начальника Вікторія Сітченко доповіла про зовнішні освітні оцінювання 2021 року та особливості реєстрації на ЗНО-2021. Також до відома керівників було доведено результати онлайн-опитування учнів 10-11 класів ЗЗСО Харківської області в умовах карантину.

Карантинні обмеження внесли свої корективи у роботу закладів загальної середньої освіти, які до 25.01.2021 року здійснювали освітній процес за допомогою дистанційних технологій, тому виникла необхідність проаналізувати цю роботу та поширювати досвід колег з організації дистанційного навчання. Директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сіренко Світлана з цього питання підготувала презентацію про підсумки дистанційного навчання: теоретичні аспекти та практичні реалії. Директори Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Наталія Мельник та Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Володимир Малік ознайомили колег з досвідом роботи щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі. Щиро дякуємо керівникам цих закладів за представлений досвід роботи та якісно організований процес дистанційного навчання під час карантину.

Наприкінці наради керівникам закладів освіти було доведено до відома нові нормативні документи з питань освіти.

 

Заступник начальника                                                                                                       Вікторія Сітченко

Переглядів: 2654 Повернутись