Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

У Міністерстві науки і освіти України затверджена навчальна програма «Оркестр народних інструментів».

31.12.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

На сьогодні до числа найбільш актуальних питань освіти належить виховання особистості школяра, важливим засобом якого завжди було колективне музикування. Втім, обсяг уроків музичного мистецтва у сучасній школі не дозволяє здійснювати оркестрове виховання підростаючого покоління повною мірою та на високому рівні. Це завдання має вирішувати робота оркестрових гуртків, що повинні активно діяти у системі позакласної виховної роботи для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та в освітньому процесі закладів позашкільної освіти.

Керівник гуртка – методист Люботинської гімназії № 1 Люботинської міської ради Будьоний В’ячеслав Михайлович у співавторстві з доктором філософії, доцентом кафедри музично-інструментальної підготовки вчителя Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, виконавчим директором Асоціації оркестрів народних інструментів Харківського обласного відділення національної всеукраїнської музичної спілки Жуковим Василем Павловичем розробив навчальну програму для гуртка художньо-естетичного напрямку інструментального профілю, яка спрямована на вихованців віком від 6 до 17 років.

Програма схвалена для використання у закладах освіти мистецького спрямування комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради Міністерства науки і освіти України.

Висловлюємо щиру вдячність В’ячеславу Михайловичу за цікаву, змістовну, насичену програму і бажаємо успіхів і творчих злетів Вам та Вашому талановитому колективу «Люботинські музики».

Переглядів: 3037 Повернутись