Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення педагогічної майстерні для вчителів географії закладів загальної середньої освіти міста Люботина

25.12.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

24 грудня 2020 року вчителі географії закладів загальної середньої освіти міста Люботина стали учасниками педагогічної майстерні з теми «Самоосвітня діяльність як ефективна умова розвитку творчого потенціалу та професійної компетентності вчителя географії в контексті положень НУШ», метою якої було – ознайомити з самоосвітньою діяльністю вчителя географії як ефективною умовою розвитку творчого потенціалу та професійної компетентності.

Під час методичного заходу, який було проведено в онлайн-форматі на платформі Google Classroom, учасники ознайомилися з досвідом роботи щодо організації самоосвітньої діяльності вчителя географії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Мельник Т.В.

Під час відеопрезентації з теми «Самоосвітня діяльність як ефективна умова розвитку творчого потенціалу та професійної компетентності вчителя географії в контексті положень НУШ» Мельник Т.В. розкрила складові та принципи самоосвітньої діяльності вчителя, зупинилася на аспектах вибору форм самоосвіти та її основних компонентах, зазначила мотиви, які спонукають її до самоосвіти та поділилася з основними напрямами своєї самоосвітньої діяльності.

Під час методичного практикуму учасникам заходу було представлено актуальні матеріали для використання в освітньому процесі під час навчання географії. Під час перегляду та опрацювання відеопрезентації «SMART-технології на уроках географії», учителі мали змогу ознайомитися із організацією навчання в інтерактивному освітньому середовищі з використанням смартфону, як додаткового джерела інформації, різноманітних сервісів для створення онлайн - тестів «Тесторіум», «На урок», «Kahoot», особистого сайту вчителя, соціальних мереж тощо.

Переглянувши відеопрезентацію «Особливості електронних карт та атласів навчального призначення», учителі географії познайомилися із можливостями використання на уроках мультимедійних засобів навчання: комп’ютерних підручників, анімованих картосхем, конструкторів уроків, електронних та мультимедійних атласів, інтерактивних карт.

Також до уваги вчителів географії було представлено відеоролик «Розв’язування задач з географії», так як розвиток уміння розв’язувати географічні задачі є важливим складником географічної освіти.

Актуальним питанням залишається підготовка учнів до ЗНО. Учитель географії Мельник Т.В. підготувала відеопрезентацію ЗНО-2021: особливості тесту з географії», яку можна використати вчителям під час підготовки учнів до ЗНО з географії.

Запропоновані матеріали сприяли актуалізації, систематизації та поповненню методичного арсеналу вчителів та підвищенню їх фахового рівня.

По закінченню заходу учасники пройшли вихідне анкетування, під час якого висловили свої враження, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 за змістовний та корисний методичний захід.

Матеріали методичного заходу розміщено на платформі Google Classroom за посиланням https://classroom.google.com/u/0/c/MjQ4MzI4OTQ4MjI4

 

Директор КУ «ЦПРПП»                                                                                                                    С.М.Сіренко

Переглядів: 2757 Повернутись