Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення онлайн-практикуму творчого вчителя для вчителів біології та хімії закладів загальної середньої освіти міста Люботина

21.12.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

18 грудня 2020 року вчителі біології та хімії закладів загальної середньої освіти міста Люботина стали учасниками практикуму творчого вчителя в онлайн-форматі з теми «Реалізація наскрізних ліній чинних програм на уроках біології та хімії».

На методичний захід, який проходив із використанням платформи Google Classroom, зареєструвалися 11 учасників.

Учасники практикуму ознайомилися із досвідом роботи учителів біології та хімії Люботинської гімназії № 1 щодо реалізації наскрізних змістовних ліній чинних програм на уроках біології та хімії.

До уваги педагогів на платформі Google Classroom було представлено презентацію з теми «Наскрізні лінії чинних програм на уроках біології та хімії», яку підготувала Попова О.Л., директор гімназії, учитель біології.

Практичний блок було присвячено презентації педагогічних прийомів і технік, які використовують учителі гімназії на уроках з метою реалізації наскрізних ліній. Зацікавлення в учителів викликали техніки «Діамантове ражування», «SWOT – аналіз», «Логікон», прийом «Фішбоун», стратегія «Ідеал», метод «Кроссенс», які дозволяють зробити уроки інформаційно насиченими, цікавими, незвичайними.

Учителі переглянули на платформі Google Classroom відеофрагменти уроків у 11 класі із застосуванням техніки SWOT – аналізу (учитель біології Попова О.Л.), у 7 класі із застосуванням методу «Павутина життя» (учитель біології Болдарєва В.В.), у 10 класі із використанням методу «Кроссенс» та Qr – кодів (учитель хімії Білоус В.В.).

Учасники семінару ознайомилися із панорамою методичних знахідок, яка містила корисні матеріали для вчителів: дослідницький практикум (біологія 8 клас), задачі для реалізації наскрізної лінії «»Екологічна безпека та сталий розвиток», приклади кроссенсів із хімії.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, під час якого учасники висловили свої враження від практикуму, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації Люботинської гімназії № 1 за змістовний, корисний, сучасний та актуальний методичний захід.

 

Директор КУ «ЦПРПП»                                                                                                                        С.М.Сіренко

Переглядів: 1629 Повернутись