Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Практикум в онлайн-форматі бібліотекарів ЗЗСО м.Люботина

26.11.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

26 листопада 2020 року бібліотекарі ЗЗСО м.Люботина взяли участь у практикумі в онлайн-форматі на тему «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи».

На методичний захід зареєструвалися 7 бібліотекарів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та консультант КУ «ЦПРПП» Капустянська Л.С. Учасники практикуму в дистанційному режимі за допомогою інтерактивної платформи Google Classroom ознайомилися з досвідом роботи бібліотекаря Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Жох В.М. щодо формування та розвитку життєвих компетентностей здобувачів освіти в умовах впровадження Концепції «Нової української школи».

Під час інформаційно-презентаційного блоку шкільний бібліотекар Жох В.М. представила медіапрезентацію «Роль шкільної бібліотеки в реалізації освітніх стандартів Нової української школи», у якій познайомила присутніх із важливими умовами якісного обслуговування користувачів, розповіла про головні завданням сучасної бібліотеки, розглянула рекомендовану організацію простору шкільної бібліотеки НУШ. Познайомившись з презентацією, кожен мав змогу перевірити свої знання, виконавши тестові завдання.

Під час практичного блоку в ході методичних практикумів «Віртуальна виставка як засіб пошуку інформації, матеріалів та отримання комплексного уявлення з проблеми», «Створення презентацій, буктрейлерів та віртуальних виставок» Валентина Михайлівна презентувала можливості віртуальної виставки як засобу підвищення ефективності пошуку інформації, розширення кола необхідних матеріалів та отримання комплексного уявлення з проблеми, а також сприяння розвитку особистості й підвищенню культурного рівня здобувачів освіти НУШ.

 

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування. Учасники висловили свої враженнями від практикуму шкільного бібліотекаря, пропозиції та побажання.

Переглядів: 1501 Повернутись