Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Майстер-клас для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина.

25.11.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

25 листопада 2020 року вчителі української мови та літератури стали учасниками майстер-класу в онлайн-форматі на тему «Формування конкурентоспроможної особистості на уроках української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій».

На методичний захід зареєструвалися 25 вчителів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та консультант КУ «ЦПРПП» Хлистун Н.І. Учасники майстер-класу в дистанційному режимі за допомогою інтерактивної платформи Google Classroom ознайомилися з досвідом роботи вчителів Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Гаркавенко Т.П. та Притули Л.О. щодо формування конкурентоспроможної особистості на уроках української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій.

Під час інформаційно-презентаційного блоку вчитель Притула Л.О. представила медіапрезентацію «Формування конкурентоспроможної особистості на уроках української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій», у якій познайомила присутніх із технологією фанфіку та історією його виникнення, розповіла, як працювати з фанфіком та для чого він потрібний на уроках української мови та літератури. Познайомившись з презентацією, кожен мав змогу перевірити свої знання, виконавши тестові завдання. Під час практичного блоку, який проходив на платформі Zoom, Любов Олександрівна продемонструвала зразки учнівських робіт і запропонувала колегам скласти фанфік на тему «Історія Шевченкової Катерини від імені кобзаря, міхоношею якого був Івась». Учасники конференції мали змогу продемонструвати свою творчість і майстерність.

Учитель української мови та літератури Гаркавенко Т.П. поділилася досвідом роботи щодо підготовки учнів до ЗНО з української літератури, зокрема Тамара Павлівна зупинилася на прикладі героїчної поеми «Слово про похід Ігорів». Учитель звернула увагу на найважливіші моменти твору, розповіла про цікавинки, які можна використовувати на уроці під час вивчення складного матеріалу: це і перегляд фільму, і прослуховування арій і заочні подорожі по шляху князя Ігоря. Тамара Павлівна продемонструвала три варіанти тестів до даного твору, які потім опрацювали вчителі.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування та спілкування на платформі Zoom. Учасники висловили свої враженнями від віртуальної панорами творчості, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, вчителям української мови та літератури Гаркавенко Т.П. та Притулі Л.О. за цікавий, змістовний, насичений методичний захід та плідне онлайн-спілкування.

Переглядів: 1508 Повернутись