Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення Панорами методичних знахідок для практичних психологів

20.11.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

19 листопада 2020 року у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM було проведено Панораму методичних знахідок для практичних психологів закладів освіти м. Люботина з теми «Інноваційні технології в роботі практичного психолога з дітьми підліткового віку в умовах НУШ» (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 4, практичний психолог Ляхова Н.В.).

Відкриття панорами методичних знахідок відбулось через відео-привітання учасників семінару учнями школи. Потім учасникам було запропоновано виконати інтерактивну вправу «Очікування» з емоційно-мотиваційним та прогностичним компонентом. Наступний інформаційно - презентаційний блок був представлений змістовною презентацією, у якій було відображено напрямки та особливості роботи практичного психолога школи, досвід роботи з дітьми підліткового віку з використанням цікавих методів, форм і видів роботи у контексті актуальних вимог щодо психологічного супроводу учасників освітнього процесу, представлено власні професійні знахідки і напрацювання. Так, було звернуто увагу на нові завдання в роботі практичних психологів в умовах упровадження НУШ (медіація, психологічний супровід інклюзії, навчання анти- стресу, допомога вчителям у професійному зростанні та ін.). У відеозапису було проглянуто застосування інтерактивних вправ з використанням мультимедійних технологій (заняття з дітьми (5 клас, тема «Емоції») щодо корекції емоційного стану, гра «Хто швидше» через платформу ZOOM).

У практичному блоці було залучено і учасників методичного заходу до виконання інтерактивних вправ з використанням мультимедійних технологій. Заслуговує на увагу дуже цікава форма роботи – «Комунікативна хвиля»: «Робота практичного психолога очима учасників освітнього процесу» – інтерв’ю, яке учні закладу брали в учнів 5-10-х класів, у представників батьків та адміністрації.

Учасників методичного заходу було ознайомлено із різноманітними онлайн-ресурсами для роботи практичного психолога в умовах дистанційної освіти, особливостями використання різних онлайн-сервісів, розширеними можливостями використання месенджера Viber, Google Диска як інноваційних форм роботи практичного психолога, використанням розвивальних інтерактивних вправ, онлайн та офлайн-ігор при роботі з дітьми підліткового віку.

Запропонований матеріал інформаційно-презентаційного та практичного блоку у контексті популяризації власного досвіду діяльності практичного психолога Ляхової Н.В. був актуальним, цікавим, корисним і рекомендований для використання.

Учасники висловили слова подяки адміністрації та практичному психологу школи за змістовний методичний захід та плідне спілкування.

Переглядів: 1000 Повернутись