Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Вернісаж педагогічних ідей для вчителів предметів художньо – естетичного циклу

18.11.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

18 листопада 2020 року вчителі предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти міста Люботина стали учасниками віртуального вернісажу педагогічних ідей на тему «Формування мистецької компетентності, розкриття і розвиток природних здібностей сучасного учня засобами предметів художньо-естетичного циклу».

На методичний захід в онлайн-режимі зареєструвалися 12 вчителів та консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Учасники віртуального вернісажу педагогічних ідей в дистанційному режимі за допомогою навчальної платформи Google Classroom  ознайомилися з  досвідом роботи вчителів освітньої галузі «Мистецтво» Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 щодо формування в учнів мистецької компетентності, розкриття та розвиток їх природних здібностей засобами предметів художньо-естетичного циклу.

Під час інформаційно-презентаційного блоку вчитель мистецтва Гуль В.В. презентувала досвід роботи «Формування мистецької компетентності, розкриття і розвиток природних здібностей сучасного учня засобами предметів художньо-естетичного циклу», у якому ознайомила присутніх із можливостями використання методу проєктів та  прийомів створення проблемних ситуацій на уроках мистецтва, особливостями проведення бінарних та інтегрованих уроків.

Практичну реалізацію зазначених у презентації прийомів учителі мали змогу побачити у відеофрагменті бінарного уроку з образотворчого та музичного мистецтва у 5-му класі «Діалог музики та живопису. Симетрія». Учителі образотворчого мистецтва Лубенська О.В. та музичного мистецтва Івахненко В.Я. залучили п’ятикласників до опанування нетрадиційної  техніки малювання симетричних форм  «Ниткографія» та знайомства з творами світового вокального мистецтва на тему «Лебедина вірність».

Під час практичного блоку Лубенська О.В. залучила учителів до виконання малюнків в нетрадиційній техніці «Ниткографія».

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від віртуального вернісажу педагогічних ідей, пропозиції та побажання.

Переглядів: 682 Повернутись