Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти м. Люботина (у онлайн - форматі за допомогою платформи Google Classroom).

04.11.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

04 листопада 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулася педагогічна майстерня для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Практичне відпрацювання комбінаційних та ігрових елементів під час вивчення модулю «Волейбол» у 5-11 класах» у онлайн - форматі за допомогою платформи Google  Classroom.

На заході в онлайн – режимі були присутні вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста Люботина.

Розпочав захід Дзюбенко О.В., вчитель фізичної культури Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 з відеопривітання та відеопрезентації «Комбінаційні та ігрові елементи волейболу», під час якої учасники ознайомилися з теоретичними основами та практичним  відпрацюванням комбінаційних та ігрових елементів під час вивчення модулю «Волейбол».

Практичне відпрацювання комбінаційних та ігрових елементів учитель представив у вигляді відеофрагменту  уроку фізичної культури у  8 класі.

Набуті знання учителі фізичної культури закріпили під час практикуму, виконуючи тестові завдання за модулем «Волейбол».

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від педагогічної майстерні, висловили пропозиції та побажання.

Переглядів: 1296 Повернутись