Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення засідання методичної лабораторії вчителів математики закладів загальної середньої освіти міста

30.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

29 жовтня 2020 року проведено у дистанційному режимі засідання методичної  лабораторії для вчителів математики міста Люботина «Формування мотиваційної сфери учнів через застосування  інтерактивних методик та тестових технологій на уроках математики з метою успішної підготовки до ДПА та ЗНО» з теми: «ЗНО-2021 з математики: виклики та інновації».

Методичну лабораторію проведено у форматі ZOOM-конференції,  у ході якої було обговорено результати ЗНО з математики випускників закладів загальної середньої освіти міста у 2020 році, визначено проблеми та недоліки, запропоновано шляхи їх усунення. Методист Світлана МАЗІЙ звернула увагу учасників засідання на нормативно-правове забезпечення ЗНО-2021, запровадження нових форм і форматів завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики, ознайомила з основними характеристики сертифікаційних робіт з математики (рівня стандарту та профільного рівня).

Керівник міського методичного об’єднання вчителів математики Світлана ОЛІЙНИК залучила педагогів до обговорення алгоритмів розвʼязування завдань з розгорнутою відповіддю сертифікаційної роботи з математики (ЗНО-2021, завдання № 30 – 34).

З учасниками заходу обговорено практичні кроки з організації якісної підготовки учнів до проходження ЗНО – 2021 з математики в умовах змішаного навчання, зокрема проведення тренувального тестування за завданнями розробленими методистами КВНЗ «ХАНО», проведення консультацій з учням в очному та дистанційному режимах.

У рамках роботи методичної лабораторії на платформі Classroom  було розміщено добірку матеріалів щодо підготовки до ЗНО-2021 з математики, що будуть корисними вчителям закладів загальної середньої освіти міста Люботина під час  роботи.

У роботі методичної лабораторії взяли участь 12 вчителів математики закладів загальної середньої освіти м.Люботина.

Переглядів: 882 Повернутись