Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Педагогічна майстерня для вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти міста Люботина.

30.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

29 жовтня 2020 року вчителі трудового навчання стали учасниками віртуальної педагогічної майстерні на тему «Проєктно-технологічна діяльність як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів». На методичний захід в онлайн – режимі зареєструвалися 10 вчителів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та методист методичного кабінету відділу освіти.

Учасники віртуальної педагогічної майстерні в дистанційному режимі за допомогою інтерактивної платформи Google Classroom  ознайомилися з  досвідом роботи вчителя трудового навчання Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 Лубенської О.В. щодо формування в учнів проєктно-технологічної компетентності шляхом залучення їх до проєктної діяльності.

Під час інформаційно-презентаційного блоку вчитель Лубенська Олена Володимирівна представила медіапрезентацію «Проєктно-технологічна  діяльність як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів», у якій познайомила присутніх із методом проєктів, етапами проєктної діяльності, методами розв’язку проблемних задач, які використовуються під час проєктної діяльності.

Після перегляду відеопрезентації вчителі мали змогу познайомитися з фотозвітом учителя з теми «Кондитерські вироби» (5-9 класи), де було представлено всі етапи проєктів виготовлення печива «Картопля», печива «Шорт-бред», тортів «Мурашник» та «Маестро», фруктового салату «Ковчег», карвінг-прикрас кондитерських виробів, вафельних тістечок, яблучного пирога та печених яблук, шоколадних прикрас. Також учитель представила цікаву презентацію «Шоколад: їжа чи ласощі, користь чи шкода».

Під час практичного блоку Олена Володимирівна представила відео майстер-класу з виготовлення прикрас із шоколаду. який було розміщено на каналі YouTube. Учитель познайомила з етапами виготовлення прикрас із шоколаду, учителі отримали ескізи, трафарети, інструкції для самостійної роботи, на яку відводилась рівно година. Кожен учасник прислав фото звіт про виконану роботу.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від віртуальної педагогічної майстерні, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації Люботинського навчально-виховного комплексу № 2 та вчителю трудового навчання  Лубенській О.В. за цікавий, змістовний, насичений методичний захід та плідне онлайн-спілкування.

Переглядів: 951 Повернутись