Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти міста (у формі ZOOM конференції)

30.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

29.10.2020 на базі Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти міста за темою: «Формування екологічної культури та екологічної компетентності вихованців закладу дошкільної освіти згідно принципів сталого розвитку», метою якого стало розширення теоретичних знань та практичних вмінь вихователів щодо формування у дітей дошкільного віку гармонійного співіснування з довкіллям, сприяння активізації педагогів  до створення оптимальних умов для формування у дітей екологічної культури, звичок і моделей поведінки, що відповідають сталому розвитку життя та дає змогу кожному малюку відчути свою відповідальність за майбутнє планети. У семінарі взяли участь вихователі та завідуючі закладів дошкільної освіти міста (загальна кількість присутніх – 21 особа).

Завідуюча ДНЗ № 3, методист ММК привітали учасників семінару та ознайомили з планом його проведення.

Під час інформаційно-презентаційного блоку керівником закладу було представлено презентацію з теми «Теоретичні та методичні основи організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на засадах принципів сталого розвитку». Було розкрито суть і принципи ідей сталого розвитку, приділено увагу питанню використання різноманітних форм і шляхів реалізації системи    екологічного виховання згідно принципів сталого розвитку, зв’язку і відмінності традиційних і інноваційних освітніх технологій у вихованні та навчанні дітей з цього питання, важливості формування нової моделі поведінки і звичок дітей на засадах сталості, ролі вихователів у переорієнтації навчання з передачі знань на налагодження діалогу, орієнтації на практичне розв'язання проблем. Вдалим поєднанням інформаційно-презентаційного блоку з практичним став відео-ролик  з досвіду роботи «Реалізація ідей сталого розвитку в практиці роботи закладу».

Практичний блок семінару був представлений інтегрованим заняттям з теми «Книга скарг в природі». На початку заняття був створений позитивний робочий настрій, який зорієнтував дітей на взаємодію. Під час заняття діти мали змогу упізнавати в природі вивчені живі об’єкти, бачити ознаки їх пристосування до умов існування, а за допомогою пошуково-дослідницької діяльності було розкрито значення живих об’єктів у природі. Сформованість у вихованців природничо-екологічної компетентності, відповідального та ціннісного ставлення до природного довкілля було продемонстровано під час трудової діяльності, коли діти за допомогою природничого матеріалу мали змогу виготувати собі маленького чоловічка-друга.

Учасники заходу висловили свої враження, пропозиції,  побажання та подяку колективу  Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 за проведений захід та плідне онлайн-спілкування. Бажаємо творчих успіхів молодому колективу.

Переглядів: 567 Повернутись