Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Проведено віртуальний тематичний івент для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста

22.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

22 жовтня 2020 року вчителі основ здоров’я  міста взяли участь у віртуальному тематичному івенті «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на уроках основ здоров’я в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Захід розпочався з відеопривітання. Директор, учителі закладу звернулися до учасників з теплими вітаннями під гаслом «Бути здоровими – велика наука», ознайомили з планом тематичного івенту та запросили до плідної роботи.

Під час методичного кластеру «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на уроках основ здоров’я в умовах реалізації Концепції Нової української школи» вчителі основ здоров’я були ознайомлені з нормативною базою викладання предмету, з вимогами щодо формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на основі оволодіння ними знань про здоров’я та безпеку, набуття практичних навичок здорового способу життя і безпечної поведінки, формування ціннісного ставлення до життя і здоров’я.

Практичний блок був представлений:

  • Методичним калейдоскопом «Формування здоров'язбережувальної компетентності учня на уроках основ здоров'я» (з досвіду роботи);
  • Презентаційним меседжем «Дізнайся про свою силу: все, що треба знати про корона- вірус» (з використанням технології «Сторітелінг»);
  • Лабораторією творчих ідей «Здорове харчування підлітків» (з використанням дайджесту відеофрагментів);
  • Онлайн-діалогом «Профілактика психосоматичних розладів педагогічних працівників».

Під час методичного калейдоскопу вчителем Книш С.М. було представлено практичне  втілення  теоретичних ідей досвіду, в основі якого - запровадження компетентнісного підходу в освітньому процесі, використання на уроках основ здоров’я інтерактивних методів навчання, які саме і забезпечують: активну участь кожного учня; творчу співпрацю між учасниками освітнього процесу; навчання на ситуаціях, наближених до реального життя.

Наступним кроком став презентаційний меседж «Дізнайся про свою силу: все, що треба знати про коронавірус» з використанням технології «сторітелінг», підготовлений та презентований учнями школи, відеоролик, який надає можливість саме дітям зрозуміти, що відбувається, як захиститися від хвороби та подолати занепокоєння.

Практичний блок продовжила учитель основ здоров’я Ляхова Н.В. відеопрезентацією «Здорове харчування підлітків» (з використанням дайджесту відеофрагментів), під час якого надала рекомендації щодо здорового харчування підлітків, режиму харчування, після чого -  презентація учнівських відеопроєктів.

Практичний психолог презентувала матеріал з досвіду роботи за темою «Профілактика психосоматичних розладів педагогічних працівників». Запропоновані психологом  матеріали допомагають розібратися у собі, у своїх думках та діях. Тому   учасникам заходу було запропоновано онлайн-діагностування для визначення рівня емоційного та психічного здоров’я.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від тематичного івенту, висловили пропозиції та побажання.

У заході взяли участь 15 учителів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та методист методичного кабінету відділу освіти.

Дякуємо адміністрації та вчителям Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 за проведений методичний захід та онлайн-спілкування.

Переглядів: 282 Повернутись