Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичне «віче» для вчителів суспільствознавства закладів загальної середньої освіти міста Люботина.

22.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

21 жовтня 2020 року вчителі суспільствознавства стали учасниками віртуального методичного «віче» на тему  «Формування медіакомпетентності та критичного мислення на уроках суспільствознавства». На методичний захід в онлайн – режимі зареєструвалися 14 вчителів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та методист методичного кабінету відділу освіти.  

Учасники методичного «віче» в дистанційному режимі за допомогою інтерактивних платформ Google Classroom та Zoom ознайомилися з напрацюваннями педагогічного колективу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 щодо формування та розвитку медіакомпетентності здобувачів освіти на уроках суспільствознавства.

Захід розпочався з відеопрезентації, під час якої учасники «віче» могли познайомитися з планом роботи, метою та завданнями методичного заходу.

В інформаційно-презентаційному блоці вчитель історії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Дьяконова Юлія Олександрівна представила медіапрезентацію «Формування медіакомпетентності та критичного мислення на уроках суспільствознавства», у якій познайомила присутніх із завданнями вчителя в умовах розвитку медіаграмотності, акцентувала увагу на методах медіаграмотності. Після перегляду відеопрезентації вчителі виконали завдання першого блоку. Під час методичного практикуму, який проходив на платформі Zoom, Юлія Олександрівна розповіла про медіатехнології, які використовує на уроках історії та запропонувала диференційовані завдання для вчителів: скласти пам’ятку «Секрети формування медіаграмотності учнів, підготувати чек-лист «Медіаосвіта: орієнтири для вчителя» та представити і захистити свої роботи. Цікавими та змістовними були виступи Смородько В.А., вчителя Люботинської гімназії №1, Іванченко О.А., вчителя Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 4, Чурілова Є.В., вчителя Люботинської гімназії № 5. Учитель історії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Кривега Дмитро Сергійович провів засідання консультаційного пункту «Проблемні моменти під час роботи з картами у підготовці до ЗНО», де розповів про роботу з картами на уроках історії та запропонував розв’язати найбільш складні завдання ЗНО з даної теми та обговорити відповіді і пояснення для учнів.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від віртуальної панорами творчості, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації та вчителям Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 за цікавий, насичений методичний захід та плідне онлайн-спілкування.

 

Методист методичного кабінету Хлистун Н.І.

Переглядів: 387 Повернутись