Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Робота міської Школи молодого вихователя

19.10.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

15 жовтня  2020 року відбулось  заняття Школи молодого вихователя, у роботі якої взяли участь 5 молодих спеціалістів.

Методист відділу освіти Люботинської міської ради Клименко О.М. привітала молодих спеціалістів, побажала натхненної праці, чудового настрою. Після привітання познайомила з нормативним забезпеченням дошкільної освіти, вимогами до організації діяльності закладів дошкільної освіти та пріоритетними завданнями у 2020/2021 навчальному році.

Вихователь-методист Люботинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 "Ялинка" (Попова О.О) познайомила вихователів з програмно-методичним забезпеченням освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на 2020-2021 навчальний рік, надала консультацію щодо планування та роботи з освітніми програмами.

Під час спілкування молоді фахівці розповіли про себе: «Я обрала професію «Вихователь закладу дошкільної освіти» (перші враження, плани, мрії), відповіли на запропоновані питання анкети.

Вихователі-методисти ДНЗ № 1 та ДНЗ № 2 (Попова О.О., Лопандя О.М.) приділили увагу питанню планування заняття в закладі дошкільної освіти, надали методичні рекомендації та під час практичного заняття разом з молодими педагогами крок за кроком розробили конспекти занять з мовленнєвого спілкування, математики та образотворчого мистецтва.

Під час заняття молоді вихователі не лише отримали інформацію, а й мали можливість поспілкувалися між собою, були активними, висловили свої думки щодо проведеного заходу. Тож, побажаємо нашим молодим колегам творчого натхнення, креативності, успіхів, позитивних емоцій і задоволення від своєї праці. Нехай девізом у роботі з малечею стануть слова: «Вихователь - це чарівник, який відкриває дітям двері в світ дорослих. І від того, що знає і вміє вихователь, залежить і те, чому і як він навчить своїх вихованців».

Переглядів: 278 Повернутись