Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Круглий стіл: «Соціальне партнерство. Співпраця відділу освіти зі службами міста»

10.09.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

10 вересня 2020 року у відділі освіти Люботинської міської ради відбувся круглий стіл: «Соціальне партнерство. Співпраця відділу освіти зі службами міста», учасниками якого стали заступники директорів з виховної роботи, керівники шкільних методичних об’єднань класних керівників закладів загальної середньої освіти міста та запрошені представники служб міста:

-         Лазоренко Світлана Іванівна, начальник відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Люботинської міської ради;

-         Жмайлова Тетяна В’ячеславівна, директор Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді;

-         Глущенко Лариса Євгеніївна, головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради;

-         Антонова Вікторія Валеріївна, старший інспектор Люботинського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, старший лейтенант внутрішньої служби;

-         Колобродова Дар’я Вікторівна, дільничий офіцер поліції Люботинського відділення поліції Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області,  старший лейтенант.

Учасниками круглого столу було обговорено шляхи налагодження спільної взаємодії між закладами загальної середньої освіти та службами міста щодо подолання негативних тенденцій у вихованні учнівської молоді, створення безпечного середовища для дітей.

Методисти методичного кабінету відділу освіти виступили з доповідями -  Хлистун Н.І., виокремила основні напрямки роботи з учнями соціально незахищених категорій; Клименко О.М., ознайомила з вимогами щодо організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти; Книш С.М. у своєму виступі зазначила, що відповідно   до   листа   Міністерства   освіти   і  науки України від 20.07.2020 № 1/9-385 «Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок», завдання освітян робити все, аби сучасні діти могли навчатися без страху і насилля, отримувати ціннісні життєві навички, які відповідають світу, що змінюється.

Ляхова Н.В., практичний психолог, надала практичні рекомендації щодо організації профілактичної роботи у період карантину в закладах освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Учасники обмінялися думками та упевнилися у тому, що тільки співпраця та взаєморозуміння дадуть позитивний результат у вихованні сучасного молодого покоління.

Переглядів: 411 Повернутись