Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення Дня знань у закладах загальної середньої освіти міста

01.09.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Більшість із нас асоціює його зі шкільними роками. Це завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. 

Міністерство освіти і науки України у зв’язку із карантином порадили школам утриматись від масових заходів під час святкування Дня знань.

Педагоги закладів освіти міста креативно підійшли  до формату проведення свята. У кожній школі воно було незвичайним: квести, флешмоби, ігри, і, звичайно, перший дзвоник, який сповістив про закінчення літнього відпочинку та початок подорожі до Країни знань.

Для учнів 1-х та 11-х класів у Люботинській гімназії № 1 проведено квест «Доброго ранку, гімназіє», а у Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 святкові урочистості.

Святкові лінійки для учнів 1-х класів пройшли у  Люботинському навчально-виховному комплексі № 2 та Люботинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6.

Навіть під час карантинних обмеженнях урочисто, цікаво і змістовно пройшли Перші уроки, спрямовані на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах» щодо коронавірусної хвороби COVID-19 та правил безпечного навчання під час карантину.

Щиро вітаємо усіх учасників освітнього процесу: учителів, учнів та батьків з Святом 1 вересня! Бажаємо здоров’я, натхнення, творчості і оптимізму у новому 2020/2021 навчальному році!

Переглядів: 501 Повернутись