Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення міського серпневого педагогічного тижня

28.08.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

З 27 по 31 серпня  2020 року педагогічна спільнота міста Люботина бере участь у обласних та міських заходах, які традиційно проходять у межах  серпневого педагогічного тижня. 

Так, 27 серпня 2020 року  керівники закладів освіти міста, педагоги та батьківська громадськість стали учасниками обласної серпневої педагогічної конференції «Освіта Харківщини: виклики сьогодення та завдання з організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році», яка відбулася в онлайн-форматі та окреслила пріоритети нового 2020/2021 навчального року.

Першочерговим завданням в умовах карантину є створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Саме ці питання обговорювалися на нараді керівників закладів загальної середньої освіти  та засіданнях педагогічних спільнот міста за темою «Освітній процес в умовах пандемії: як організувати навчання у 2020/2021 навчальному році». Ураховуючи реалії сьогодення, засідання міських методичних об’єднань учителів початкових класів, української мови та літератури, математики, фізики, суспільствознавства, географії, біології, хімії, іноземної мови, фізичної культури відбулися у режимі-офлайн із дотриманням протиепідемічних заходів; учителі зарубіжної літератури інформатики та вихователі закладів дошкільної освіти спілкувалися з використанням платформи ZOOM; учителі художньо-естетичного циклу розміщували інформацію на  платформі Google Classroom; учителі основ здоров’я та трудового навчання провели онлайн-зустрічі. Педагоги опрацювали методичні рекомендації щодо особливостей викладання предметів у 2020/2021 навчальному році; розглянули сучасні онлайн-сервіси для організації дистанційного навчання, обговорили проведення «коригуючого навчання» на початку року; окреслили пріоритетні вектори діяльності педагогічних спільнот у новому навчальному році. У зазначених заходах узяло участь 229 педагогів.

28 серпня 2020 року відбулася міська серпнева педагогічна онлайн-конференція з використанням платформи ZOOM за темою «Освіта міста Люботина: виклики сьогодення та завдання з організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році».

На початку конференції з відеопривітанням до освітян міста звернувся міський голова Лазуренко Леонід Іванович, який у своєму виступі зазначив, що освіта є пріоритетною галуззю, тому і в новому навчальному році буде продовжено роботу щодо покращення стану будівель закладів освіти міста та зміцнення матеріально-технічної бази. Леонід Іванович подякував педагогам за плідну роботу та побажав успішного навчального року.

Начальник відділу освіти Стрілець В.В. у своєму виступі проаналізував роботу освітньої галузі міста, зупинився на здобутках та проблемах, окреслив пріоритетні завдання на новий 2020/2021 навчальний рік, шляхи реалізації яких будуть обговорені на педагогічних радах закладів освіти міста. Від щирого серця Валерій Васильович привітав освітян та побажав міцного здоров’я, творчості та наснаги у роботі.

Новий 2020/2021 навчальний рік стартує і нехай він буде плідним, насиченим, цікавим і безпечним для всіх учасників освітнього процесу!

Матеріали конференції можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1_ae__etkn-3Wl7tM_DTpgza1jMZRer2A/view?usp=sharing

Переглядів: 678 Повернутись