Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення віртуального звіту-презентації молодих вихователів закладів дошкільної освіти

24.06.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

24 червня 2020 року відбулося віртуальний звіт-презентація молодих спеціалістів у межах міської «Школи молодого вихователя», яка працювала протягом 2019-2020 навчального року.

На кінець року в «Школі молодого вихователя» нараховувалося 7 молодих спеціалістів, які активно працювали протягом року: проводили відкриті заняття, відвідували заняття у своїх наставників, досвідчених колег, проводили свята з дітьми своєї групи, брали участь у конкурсі «Вихователь Харківщини» (Лебідь А.В.), у вебінарах «Всеосвіта», підвищуючи свій професійний рівень, виступали на нарадах, проводили консультації для батьків вихованців під час карантину, виготовляли   наочні матеріали, розвивальні та дидактичні ігри, створювали власні веб-сайти (Шкурупій С.М.), влаштовували фотомонтажі та виставки. 

Сьогодні, як і завжди, молоді спеціалісти готові до відвертої розмови про свої досягнення і поразки, про те, чому  навчилися і над чим працюють, про свої плани і про свою роботу, яка для них понад усе, але карантин вніс свої корективи і зустріч наша відбулася дистанційно. Молоді вихователі закладів дошкільної освіти міста надали презентації-звіти. Хочеться відмітити роботи  Лебідь А.В., Коваль О.В. (ДНЗ № 1 «Ялинка»), Шкурупій С.М. (НВК № 2), Буцької А.С. (ДНЗ № 3).

Хочеться побажати вам, молоді колеги, бути впевненими в собі, у своєму професійному виборі; натхнення, творчості вам.

Джерелом натхнення, що живить вихователів, є діти. Саме діти, любов до них дають вихователям невичерпну енергію, життєлюбність і позитивне мислення.

Пам’ятайте, що професія вихователя закладу дошкільної освіти – це професія для творчих та креативних людей.

Переглядів: 864 Повернутись