Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

ПРОВЕДЕНО ВІРТУАЛЬНУ ПАНОРАМУ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ

17.06.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

17 червня 2020 року вчителі предметів художньо-естетичного циклу міста стали учасниками віртуальної панорами творчості «Розвиток творчої активності вчителів шляхом інтеграції предметів художньо-естетичного циклу».

На методичний захід в онлайн – режимі зареєструвалися 12 вчителів закладів загальної середньої освіти міста Люботина та методист методичного кабінету відділу освіти.  

Учасники віртуальної панорами творчості в дистанційному режимі за допомогою інтерактивної платформи Google Classroom ознайомилися з напрацюваннями педагогічного колективу Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 щодо реалізації міжпредметної інтеграції змісту навчання. 

Захід розпочався з відеовітання. Учителі звернулися до гостей заходу, ознайомили з планом панорами творчості та запросили до плідної роботи.

Учитель мистецтва Птиченко Г.В. презентувала досвід роботи з теми «Інтеграція на уроках музичного мистецтва як чинник пізнавальної активності учнів», в якому розкрила можливості інтеграції предмета «Мистецтво» з літературою, історією, географією, математикою. Практичний блок розпочала учитель образотворчого мистецтва Гололобова Є.О., яка показала можливості використання квест-технології  на уроках образотворчого мистецтва та представила розробку квесту для учнів 4-го класу «Мандруємо стежками країни «Мистецтво». Продовжила практичний блок учитель образотворчого мистецтва Барчан І.О., яка у  ході художньої палітри  «Природа в мистецтві» ознайомила гостей з методом інтуїтивно-метафоричного правопівкульного малювання та представила вернісаж учнівських робіт.

Родзинкою методичного заходу стала онлайн-екскурсія з предмета «Мистецтво» за програмою 9 класу «Збереження мистецьких надбань», яку підготувала учитель мистецтва Птиченко Г.В.

Рефлексія була здійснена за допомогою вихідного анкетування, учасники висловили свої враженнями від віртуальної панорами творчості, пропозиції та побажання.

Дякуємо адміністрації та вчителям Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 за насичений методичний захід та плідне онлайн-спілкування.

Переглядів: 863 Повернутись