Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення віртуального звіту-презентації молодих педагогів

12.06.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

12 червня 2020 року відбулося віртуальний звіт-презентація молодих педагогів у межах міської Школи молодого вчителя, яка працювала протягом навчального року.

Згадується вересень 2019 року… Хтось із молодих вчителів прийшов вдруге, хтось вперше. Методисти методичного кабінету відділу освіти намагалися цю зустріч зробити цікавою, незабутньою, хвилюючою і корисною. А далі були уроки, форми виховної діяльності, конкурси, фестивалі, майстер-класи і наполегливе навчання кожного молодого вчителя.

На кінець року в Школі нараховувалося 8 молодих педагогів, які активно працювали ввесь рік: проводили відкриті уроки та виховні заходи, брали участь у предметних декадах, відвідували міські заходи у досвідчених колег, брали участь у творчих конкурсах, турнірах, друкували свої роботи на сайтах «Всеосвіта» та «На урок», виступали на педрадах, методичних радах та методичних об’єднаннях, готували разом з учнями манівські дослідження, проводили цікаві он-лайн уроки під час карантину.      

Сьогодні молоді педагоги були готові до відвертої розмови про свої досягнення і поразки, про цікавинки, яких навчилися та використовували у роботі, але карантин вніс свої корективи і зустріч наша відбулася дистанційно. Молоді педагоги надали цікаві, своєрідні, незвичні, захоплюючі презентації-звіти. Кожен з них розповів про ті інтерактивні методи та нові технології навчання, які було опановано протягом року. Хочеться відмітити активність, добросовісність під час роботи Школи молодого вчителя  Глущенко А.О. та Вінник Л.Е. (НВК №2), Єрмоленко С.В. (ЗОШ № 4).

Хочеться побажати вам, молоді колеги, творчого натхнення, здоров’я, гарного літнього відпочинку.

Пам’ятайте, що професія вчителя – не нудна щоденна справа, а «світлий промінь у імлі, найвищий сан, святе одвічне право зростити особистість на землі».

 

Хлистун Н.І., методист методичного кабінету

Переглядів: 804 Повернутись