Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Міжнародний день захисту дітей (1 червня)

29.05.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

Щорічно в Україні і світі  01 червня, в перший день літа, відзначається радісне і веселе дитяче свято - Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Учителі та учні закладів загальної середньої освіти міста долучилися до проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей. На сайтах розмістили відеоролики за темою: «Моя Батьківщина – Харківщина» за підсумками походів, екскурсій, експедицій по рідному краю та онлайн-виставки малюнків «Ми діти твої, Україно!»

Керівники  гуртків  та вихованці Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості провели онлайн-виставку малюнків «Ми діти твої, Україно!»; підготували відеоролики - хореографічну композицію «Ми родом з дитинства», виступ хореографічного колективу «Нехай квітує Україна»; слайд-шоу «Талановиті, креативні, найдорожчі – наші діти», майстер-клас з виготовлення українських оберегів.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Переглядів: 513 Повернутись