Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Віртуальний методичний тренінг для вчителів української мови та літератури, які працюють в 10-11 класах

14.05.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

15 травня 2020 року в умовах дистанційного режиму буде проведено віртуальний методичний  тренінг для вчителів української мови та літератури, які працюють в 10-11класах. Тема тренінгу «Підготовка учнів до ЗНО з української мови та літератури в умовах дистанційного навчання».

Під час віртуального заходу вчителі вищої категорії Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Прилуцька Л.В. та Вовк О.В поділяться досвідом роботи щодо використання   форм і методів роботи в умовах дистанційного навчання, про види робіт, які допомагають успішно готуватися до ЗНО (ментальні карти, складання історій-нісинітниць, які допоможуть запам’ятати наголоси у словах, створення тестів), нададуть поради-підказки щодо написання власного висловлення та вивчення творів з української літератури, а також познайомлять з корисними сайтами, які допоможуть у роботі в умовах дистанційного навчання. Учитель української мови та літератури Люботинського         НВК № 2 Нечипоренко Л.С. коротко розповість про те, як вона готує учнів до ЗНО, як спілкується з учнями та батьками, як перевіряє роботи та знайомить школярів з їх результатами. Методист методичного кабінету Хлистун Н.І.  зупиниться на змінах у програмі з української літератури, які будуть у 2020 році, надасть матеріали для успішного вивчення роману Ю. Яновського «Майстер корабля».

Учителями вироблено такі рекомендації-поради для вчителів української мови та літератури:

  1. Користуйся одним із найкорисніших додатків для роботи з учнями: Google Classroom», що створює інтерактивне онлайн-середовище, у якому  можна виконувати звичні завдання . Безкоштовна платформа Google Classroom об’єднує корисні сервіси Google, організовані спеціально для навчання.
  2. Виконуйте тести та завдання, які відповідають програмі ЗНО-2020,  розміщені на платформі Гугл клас, але перед цим обов’язково ознайомтеся з теоретичним матеріал для повторення теми. До матеріалу додаємо посилання на Ютуб:

а) канал учителя української мови та літератури Анни Огойко. https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE 

б) канал Катерини Лепської , вчителя української мови та літератури, де можна переглянути і послухати переказ і аналіз творів до ЗНО.

https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0

в) відео Ігоря Гавреша на каналі Ютуб щодо вивчення слів з нормативним наголосом.

https://www.youtube.com/watch?v=bH4OBpYCv9U

  1. У роботі використовуйте месенджери. І щоб учні не проводили даремно час у них користуйся  Telegram-канал «Готуємося разом», де розміщено тести за темами. https://t.me/joinchat/AAAAAEXEoGPG8jEeLI7eqw
  2.  Навчіть учнів тонкощам написання власного висловлення.

 

Завантажити матеріали тренінгу.

Переглядів: 427 Повернутись