Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

День пам’яті та примирення (8 травня) та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

07.05.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

08 травня та 09 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сторінки минулої війни не перестають вражати силою народного духу, величчю подвигу мільйонів людей, які піднялися на захист найдорожчого, найзаповітнішого - своєї Батьківщини.

День Перемоги - особливе свято. Воно не схоже на інші свята. У ньому історія людського болю та страждань, подвигу та боротьби. У цей день Радість, Гордість і Біль крокують поруч.

На виконання листа Харківської обласної державної адміністрації від 06.05.2020 № 01-66/3695 у відділі освіти Люботинської міської ради розроблено та затверджено План заходів з відзначення  Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) у закладах загальної середньої освіти міста у 2020 році, спрямовані на поширення у суспільному просторі об’єктивної інформації про причини та події Другої світової війни, роль Українського народу у перемозі над нацизмом (зокрема, участь українців у боротьбі з нацистами у складі різних армій, русі Опору, українському визвольному русі),  наслідки, уроки війни для сьогодення у контексті загострення військово-політичної ситуації у світі та постання перед цивілізованим світом нових загроз, протидію спробам Російської Федерації монополізувати право вважатися одноосібним переможцем над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні закладів загальної середньої освіти міста долучилися до проведення заходів - ознайомилися з матеріалами щодо відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня), які підготував Український інститут національної пам'яті.

https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/vchytelyam/metodychni-rekomendaciyi/materialy-do-vidznachennya-dnya-pamyati-ta-prymyrennya-8-travnya-ta-dnya-peremogy-nad-nacyzmom-u-drugiy-svitoviy-viyni-9-travnya

В умовах дистанційного навчання учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста переглянули та обговорили фрагменти художніх фільмів про події Другої світової війни. 

Дорогі наші ветерани! Низький уклін вам і глибока вдячність за мужність, героїзм, відвагу. Пам’ять про ваш подвиг має залишатися священною, вічною і непорушною. 

Ми пам’ятаємо і пишаємось вами. Спасибі вам за ПЕРЕМОГУ!!!

Переглядів: 324 Повернутись