Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Методичний Інтернет-марофон

07.04.2020 | Розмістив: В.В. Стрілець

З 8 квітня 2020 року з метою надання методичної допомоги вчителям щодо організації освітнього процесу в умовах карантину  КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»  за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради розпочинає проведення методичного Інтернет-марафону для вчителів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти.

У межах цього заходу вчителі 1-11 класів ЗЗСО матимуть можливість ознайомитися з ефективними формами та методами роботи з учнями за дистанційною формою навчання, отримають практичні рекомендації щодо організації дистанційного освітнього процесу та поради, як зробити цей процес продуктивним.

Методичні рекомендації фахівців Академії мають за мету, перш за все, надання допомоги вчителям, учням і батькам у вивченні нового навчального матеріалу; спрямовані на вирішення головного завдання –  організацію якісного і безперервного. освітнього процесу.

У розділі «Новини» на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» кожного дня будуть розміщуватися анонси і навчальні матеріали: методичні рекомендації вчителям кожного класу і з кожного предмету, що розроблені фахівцями академії; конспекти уроків із презентаціями, відео-записи уроків, що підготовлені кращими вчителями ЗЗСО м. Харків та Харківської області.

Запрошуємо до участі в марафоні всіх учителів.

Переглядів: 1529 Повернутись