Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча майстерня для вчителів зарубіжної літератури ЗЗСО м. Люботина

25.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

25 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 було проведено творчу майстерню для вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти міста Люботина за темою «Освітній простір сучасного учителя-філолога в умовах Нової української школи».

На меті методичний захід мав продемонструвати учасникам творчої майстерні вплив освітнього середовища на удосконалення освітнього процесу, ознайомити з теоретичними основами та практичними напрацюваннями вчителів щодо впровадження системи розвитку «м’яких навичок» в умовах Нової української школи, показати ефективність їх застосування на уроках зарубіжної літератури як одного із засобів підвищення якості освіти та  розвитку предметних і ключових компетентностей учнів, стимулювати учасників  заходу до пошуку та творчості.

Зі словами привітання до учасників творчої майстерні звернулася заступник директора Ситюк Н.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи та побажала плідної роботи.

У традиціях Нової української школи учитель зарубіжної літератури  Бондаренко М.А. провели цікаву та змістовну ранкову зустріч «Крокуємо у НУШ», яка створила позитивний мікроклімат та сприяла налаштуванню на роботу. 

В ході пролонгованої доповіді з мультимедійною підтримкою «Освітній простір сучасного учителя-філолога в умовах Нової української школи» учителі зарубіжної літератури Кухтіна С.О., Бондаренко М.А., Смірнов Д.Ю. поділилися досвідом роботи з розвитку «м’яких навичок», ознайомили з можливостями використанням на уроках зарубіжної літератури квестових технологій, інтерактивних вправ, які можна створити за допомогою програми Learning Apps.

У межах методичного практикуму Смірнов Д.Ю. залучив учителів та учнів 7-го класу  до участі у літературному квесті «Під вітрилами мрії». Щоб здобути омріяне перше місце, командам потрібно було пройти 5 локацій «Тести», «Асоціації», «Портрети», «Ілюстрації», «Хронологія», виконавши завдання  за прочитаними творами: «Товстий і тонкий» А.Чехова, «Жага до життя» Д.Лондона, «Останній дюйм», Д.Олдріджа, «Пурпурові вітрила» О.Гріна, «Ніч перед Різдвом» М.Гоголя, «Сліпий музикант» В.Короленка. Під час квесту учні вчилися долати проблеми та труднощі,застосовували свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях, і найголовніше – відчули себе членом єдиної команди, яка усі етапи змагань проходить разом.

Яскравим продовженням творчої майстерні став  мистецький мікс «Синтез різних видів мистецтв як шлях реалізації міжпредметної інтеграції в умовах Нової української школи»  за мотивами п'єси бельгійського драматурга Моріса Метерлінка «Синій птах», який провели  учитель зарубіжної літератури Кухтіна С.О.,  учитель предмета «Мистецтво» Птиченко Г.В. та учитель зарубіжної літератури Люботинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Гаркавенко Т.П.

Рефлексія була здійснена у ході круглого столу «У методичний кейс я покладу…», учасники висловили свої враженнями від спілкування, подякували за інформаційно-насичений, актуальний методичний захід.

Переглядів: 468 Повернутись