Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Творча скарбниця для вчителів англійської мови ЗЗСО міста

24.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

24 лютого 2020 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5 проведено творчу скарбницю для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Люботина на тему «Ефективні методи формування та розвитку ключових мовленнєвих компетенцій учнів початкових класів в умовах  Нової  української школи».

 На меті методичний захід мав ознайомити учасників творчої скарбнички із системою роботи вчителя англійської мови щодо впровадження сучасних методів формування мовленнєвих компетенцій учнів  в умовах реалізації Концепції  Нової української школи.

Відкрила захід заступник директора з навчально-виховної роботи  Калюжна Н.П., яка привітала присутніх та ознайомила з планом роботи.

Створенню позитивного налаштування на роботу сприяла інтерактивна вправа «Icebreaking», яку провела учитель англійської мови Курчик О.П.

Під час презентаційного меседжа Олена Петрівна поділилася досвідом роботи з теми використання ефективних методів формування та розвитку ключових мовленнєвих компетенцій учнів початкових класів в умовах Нової  української школи, ознайомила з можливостями використанням на уроках в початкових класах методу повної фізичної реакції (Total Physical Response), показала присутнім відео фрагменти уроків, на яких використовує даний метод. 

Практичний блок семінару був  представлений майстер класом  «Використання прийомів повної фізичної реакції (Total Physical Response) для розвитку ключових мовленнєвих компетенцій учнів початкових класів», в ході якого педагоги в інтерактивній формі опрацювали можливості використання даних прийомів.

Курчик О.П. залучила гостей до активної роботи в творчій майстерні «Використання інноваційної технології «Лепбук» на уроках англійської мови у початкових класах». Учителі розглянули можливості використання даної інноваційної технології та власноруч виготовили лепбук «Mother's day».

Рефлексія була представлена  інтерактивною вправою «Коло вражень», під час якої учасники висловили свої враженнями від спілкування та подякували за інформаційно насичений, актуальний методичний захід.

Переглядів: 169 Повернутись