Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Про проведення засідання методичної лабораторії вчителів математики

24.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

21 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 було проведено засідання методичної лабораторії вчителів математики з теми «Формування мотиваційної сфери учнів на уроках математики з метою підготовки до ДПА та ЗНО». Мета засідання: запровадження гнучких моделей організації освітнього процесу відповідно до здібностей та нахилів учнів з метою якісної підготовки до ДПА та ЗНО.

Під час засідання вчителі обговорили результати конрольно-тренувальних тестувань з математики учнів 11-х класів за завданнями, розробленими методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Учителями математики закладів загальної середньої освіти зроблено детальний поелементний  аналіз  виконання завдань, розроблено індивідуальні плани та заходи щодо подолання прогалин у знаннях учнів.

З власними наробками та матеріалами методичного кейсу «Підготовка до ЗНО-2020» присутніх ознайомила вчитель математики Люботинської гімназії №1 Олійник С.В. Учителі математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Наказненко Т.М. та Партола Р.О. запросили присутніх до професійної майстерні з питання «Задачі компетентнісного змісту в завданнях ЗНО» та розглянули методику розвʼязання структурованих завдань на суміші та спільну роботу.

Наступним етапом заходу було проведення керівником лабораторії, вчителем математики Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Партолою Р.О. педагогічного практикуму-тренінгу для учасників засідання методичної лабораторії «Робота із завданнями у форматі ЗНО поглибленого рівня складності», під час якого учасники лабораторії розвʼязували компетентнісні завдання ЗНО минулих років та розглянули різні варіанти розвʼязків.

Засідання пройшло у творчій, робочій атмосфері, а матеріали будуть корисними при підготовці до ЗНО і вчителям, і учням.

 

Методист ММК                                                    Мазій С.М.

Переглядів: 252 Повернутись