Архів за 2020 рік
Архів за 2019 рік
Архів за 2018 рік
Архів за 2017 рік
Архів за 2016 рік
Архів за 2015 рік
Архів за 2014 рік
Архів за 2013 рік
Архів за 2012 рік
Архів за 2011 рік

Засідання ТТК вчителів суспільствознавчих наук, які працюють в 10-11-х класах

20.02.2020 | Розмістив: С.В. Ковтун

20 лютого 2020 року на базі Люботинської гімназії № 1 проведено засідання тимчасового творчого колективу вчителів суспільствознавчих наук, які працюють в 10-11-х класах з підготовки до ЗНО з історії.

Мета заходу: надати методичну й практичну допомогу вчителям історії щодо підготовки учнів до ЗНО.  Під час заняття вчителі обговорили результати пробних ЗНО та результати контрольного тестування з історії за завданнями, розробленими методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Учителями історії закладів загальної середньої освіти зроблено детальний поелементний  аналіз  виконання завдань, розроблено індивідуальні плани та заходи щодо подолання прогалин у знаннях учнів.

Учителі поділилися досвідом роботи щодо підготовки учнів до ЗНО з історії. Учитель історії Люботинської гімназії №1 Смородько В.А. познайомила присутніх з системою роботи з підготовки учнів до ЗНО, з візуальними джерелами та новинками літератури,  учитель історії Люботинського НВК № 2 Островерх Т.М. розповіла про електронні сайти, які допоможуть у підготовці до ЗНО, показала презентацію, у якій покроково представлено систему підготовки учнів до ЗНО.

Учителі  опрацювали тести за завданнями, розробленими методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», та обговорили відповіді тестів.

Засідання пройшло у творчій, робочій атмосфері. Змістовними і цікавими були виступи таких вчителів, як: Смородько В.А., Іванченко О.А., Островерх Т.М.

 

Методист  ММК  Хлистун Н.І.

Переглядів: 202 Повернутись